Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg olyan nagy szörnyűség...

Tényleg olyan nagy szörnyűség a JOBBIK jó szereplése?

Figyelt kérdés

Egész Európa(média szerint)és természetesen Izrael retteg a Magyarországon jó eredményt elért JOBBIKtól.Ez valóban olyan szörnyű,hogy végre Magyarországon is van jobboldal?Ezek szerint eddig csak közép és baloldal volt?

És ha Európának és Izraelnek rosszabb lesz ez a változás,nem lehet hogy a magyaroknak jobb?


2010. ápr. 19. 09:24
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
43%

Azért eldönthetnétek, hogy most nácik vagytok vagy sem, mert volt, aki meg épp azt kérte ki magának, hogy ő mért ne lehetne náci, amikor az. Jó kis párt...

Szóval te egy nem náci Jobbikos vagy.

Mi köt benneteket össze az agresszión és a melldöngetésen kívül?

2010. ápr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
49%
te idióta, mutass már arra bizonyítékot, hogy a jobbikos szavazók nagy része nácinak vallja magát, vagy arra, hogy a párt.
2010. ápr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
79%
Azokban a kérdésekben is Hitlert szidják. Jajj de gonosz volt jajj jajj.. Bakker háború volt. Sztálin vagy Eisenhauer mennyivel volt kevésbé gonosz?
2010. ápr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
79%
Na várj 63as. Azt én kértem ki magamnak, hogy miért ne lehetnék náci. De ezt mért kötöd a Jobbikhoz? Én pártfüggetlen vagyok és az is maradok.
2010. ápr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
31%
És a Hitlert dicsőítő bejegyzéseket mind te írtad?
2010. ápr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
68%

nekem válaszolj vén p.csa!


miből veszed le, hogy a jobbikosok írták, sőt mibő lveszed le, hogy a 800.000 embernek 51% a minimum ilyen(mivel a felétől lehet általánosítani esetleg)


sőt miből veszed le, hogy a párt náci? írjál már mert még egy értelmes mondatot sem voltál képes kinyögni!

2010. ápr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
10%
Vén p*csa a kedves nénikéd.
2010. ápr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
vénnek vén, de azért a kérdésre is válaszolhatsz végre!
2010. ápr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
71%

A 63 as, egy ostoba agyatlan valaki!

Az MSZP ben 3 vonulat is van, akkor most vannak ott Sztálinisták?

A Fideszben is van 2, és akkor ők most vagy liberálisok, vagy kommunisták?


Hitler!


Mint a németek vezére, vagy a gazdaságuk fel lendítője, hazafi!

Mint a háborúba taszító, fajelméletet alkotó, meg egy szemét diktátor.


„ persze ismerned kellene a háborút kiváltó nemzetközi okokat is”


Zsidó gyűlölet?

Én nem gyűlölöm a zsidókat, de elítélem a cionizmust, ami a zsidóknak jó, ha úgy nézem de senki másnak.

Semmi bajom a VIII. vagy XII kerületi zsidókkal, de igen is, azokkal akik gazdaságilag akarnak gyarmatosítani azokkal van.


Cigány gyűlölet!


Mit érdekelnek engem azok a cigányok akik beilleszkedtek, és a többségi társadalom számára hasznosak?

De ha az ablakodon is túl látnál, akkor láthatnád hogy a 95% uk, nem elfogadható normák szerint él.


Akkor most én is náci vagyok?

2010. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
20%
Boccs, lehet, hogy a náci mégsem áll. De azokat a jelzőket, amik passzolnak rád, nem tűrné a rendszer. Ezért, mint vén 30 éves p*csa, csak mosolygok rajtad. Nem vagy tárgyalóképes fél.
2010. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!