Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyargyűlölők, miért kell ez?

Magyargyűlölők, miért kell ez?

Figyelt kérdés
felnézek ide időnként azért, hogy értelmes párbeszédet lehessen folytatni, építő eszmecseréket, és nagyon nem kellemes érzés amikor ilyenekbe botlok, akik szerint trianon igazságos volt, vagy egy zsidóba aki nyíltan cionista és még büszke is rá, vagy éppen valakibe, aki még ha kiszel tündéről is raknak fel kérdést, akkor is a xy pártot szapulja (átalában a jobbikot, ugyanis ez a tendencia figyelhető meg, kinek nem inge... ) komolyan, akik ennyire gyűlölik a magyarokat azok miért nem mennek el olyan fórumra ahol nem polgárpukkasztó egy olyan kijelentés, hogy "trianon igazságos volt". remélem nem én vagyok az egyetlen akinek felfordul ezektől a gyomra...
2010. ápr. 19. 02:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Egyébként meg a kérdező és más trianonozó honnan tudja olyan biztosan, hogy ő 100% magyar, mert ugye nálunk elég sokféle nemzetiség élt, és elég nagy volt a keveredés.

Nekem is van a rokonságomnak sváb ága is, én azt nem szégyellem, és mégis magyarnak tartom magam, mert nem is ismerem a sváb kultúrát, hanem a magyart tanultam, és tartottam a sajátomnak én is.


Bár érdekesnek tartom a gyökereimet és érdeklődök azért a sváb kultúra után is, pont azért, mert mégis annyira idegen számomra, és kíváncsi vagyok.


Vagy ez baj szerintetek?


Még mindig az utolsó vagyok.


Egy nem 100% magyar, aki azért elejétől végéig tudja a magyar himnuszt, az össze versszakával stb.


Szégyellenem kellene, hogy vannak más őseim is.


Vagy ha kiírnám én is a pólómra, hogy 1005 magyar, nem az lenne az árulás?

Mindkét részről németről, és magyar oldalról is?

2010. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Javítok

az összes versszakával

a 1005 pedig 100% akart lenni.

2010. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!