Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyargyűlölők, miért kell ez?

Magyargyűlölők, miért kell ez?

Figyelt kérdés
felnézek ide időnként azért, hogy értelmes párbeszédet lehessen folytatni, építő eszmecseréket, és nagyon nem kellemes érzés amikor ilyenekbe botlok, akik szerint trianon igazságos volt, vagy egy zsidóba aki nyíltan cionista és még büszke is rá, vagy éppen valakibe, aki még ha kiszel tündéről is raknak fel kérdést, akkor is a xy pártot szapulja (átalában a jobbikot, ugyanis ez a tendencia figyelhető meg, kinek nem inge... ) komolyan, akik ennyire gyűlölik a magyarokat azok miért nem mennek el olyan fórumra ahol nem polgárpukkasztó egy olyan kijelentés, hogy "trianon igazságos volt". remélem nem én vagyok az egyetlen akinek felfordul ezektől a gyomra...
2010. ápr. 19. 02:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%

egy valamit tisztázzunk kérdező, aki nem jobbikos az is magyar.


egy valaki írta, hogy egyetért trianonnal, ezért nem kell általánosítani a forumot.


A jobbikot dühpolitikájuk miatt szidják.

2010. ápr. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Zack válasza:
66%

Teljesen egyetértek az előttem szólóval.


Amúgy meg Trianon persze, hogy nem volt igazságos, hisz vesztesekként kerültünk ki az első világháborúból.

2010. ápr. 19. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

"felnézek ide időnként azért, hogy értelmes párbeszédet lehessen folytatni, építő eszmecseréket"


- Na, nekem már itt sántít a kérdés. :)

2010. ápr. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
Trianon nem volt igazságos, de azóta annyi víz lefolyt a Dunán, s annyira heterogénné váltak azok a területek, hogy mostmár meg visszaszerezni nem lenne igazságos.
2010. ápr. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
47%

"felnézek ide időnként azért, hogy értelmes párbeszédet lehessen folytatni"


Miközben olyan fogalmakat használsz honfitársaidra, hogy "magyargyűlölő"? Hadd ne mondjam hova menjél ezzel.

2010. ápr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

az esetek 90%-ban nem az a baj, hogy trianonra azt mondjátok, hogy lejárt lemez, hanem az a baj, hogy mellett más eseményekre való emlékezést viszont támogattok, pl lásd a holokauszt viták. szintén, kinek nem inge.



ha minden ilyen múltat magunk mögött hagynánk, akkor azt mondanám, hogy oké, trianon is oda való, de mivel a világ nagy része a saját tragédiáit nyomatja és emlékezik stb, így amikor nekünk azt mondják, hogy "nem szabad", kicsit elnyomottnak érzem magam.

2010. ápr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
29%
Na ez jópofa... Sok a Jobbik gyűlölő. Az egész GYK.hu nem áll másból, mint a Jobbikosok dühödt, provokatív megnyilvánulásaiból. Igen, néha visszanyal a fagyi, mert úgy látszik nem az összes okos ember Jobbikos... Aztán mikor megáll a tudomány, akkor meg elintézik annyival, hogy "vak vagy". Vicc.
2010. ápr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
érdekes. én nem "vak vagy"-al intéztem el, de úgy néz ki csak az ilyen hozzászólásokat veszi észre az agyatok.
2010. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

egy valamit tisztázzunk kérdező, aki nem jobbikos az is magyar.


én is így vélem, elnézést ha félreérthetően fogalmaztam

2010. ápr. 19. 12:16
 10/22 A kérdező kommentje:
kár volt beleírni a jobbikot, azért is írtam először hogy xy pártot, ott van a kinek nem inge, de hát látom attól még nem a kérdésre lesz válasz
2010. ápr. 19. 12:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!