Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit vártok a második fordulótól?

Mit vártok a második fordulótól?

Figyelt kérdés
Ki mire gondol? Mi lenne jobb az országnak? Jó lenne ha meg lenne a kétharmad és azt csinálna a fidesz amit akar? Pl alkotmányt módosítani is akár? Anélkül, hogy valaki is megakadályozhatná?
2010. ápr. 17. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem várok semmit.A Fidesznek szinte biztos meglesz a 2/3,és akkor valóban azt csinál,amit akar.A gazdagoknak jó lesz,a többi ehet majd zsíros kenyeret,Ebben senki nem tudja majd megakadályozni őket.
2010. ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
50 fős frakciót a Jobbiknak.
2010. ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha Fidesznek meglesz a 2/3.-a,akkor az ellenzék csak dísznek lesz a Parlamentben.Semmiben nem tudja őket megakadályozni a többi párt,legfeljebb a szájukat jártathatják.
2010. ápr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
reménykedünk hogy nem lesz fidesz 2/3
2010. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, de ne csak reménykedjünk! Tegyünk ellene!

Szebb jövőt!

L.

2010. ápr. 17. 18:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Reménykedem benne, hogy nem lesz meg a Fidesz 2/3-a.


Tudjátok az a legelszomorítóbb az egészben, hogy az emberek nagyon durván befolyásolhatók. Olyan dolgot mondanak, akarnak, amiről fogalmuk sincs. Orbán felvetette, hogy nekik a céljuk mindenképpen a 2/3. Ezek után az Orbán fanok azt látják a végső célnak, hogy ezt elérhessék, és hangoztatják, hogy igen, nekik kell a 2/3 és abból látszik, hogy milyen szemét a Jobbik, hogy ezt meg akarja akadályozni. Bele sem gondolnak, hogy milyen hatalmat adnak így egy párt kezébe, ezzel gyakorlatilag diktatúra lenne Magyarországon!


Bevallom őszintén, én jobbikos vagyok. De nem emiatt mondom ezt. Az én véleményem az, hogy EGYETLEN PÁRTNAK SEM SZABAD MEGADNI A 2/3-OT! Legyen szó Fideszről, Jobbikról, vagy LMP-ről. Legalább ezt a látszólagos demokráciát őrizzük már meg! Vagy tényleg elment a magyarok esze????

2010. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is Jobbikos vagyok és teljesen egyetértek veled. Visszatér az egypártrendszer... diktatúra Orsóssal az élen...
2010. ápr. 17. 20:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Feltettem egy ilyen kérdést, érdemes megnézni a válaszokat:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__788..

2010. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Hogy a 2/3 ad meglesz azt várom bár elég diktatúra szaga van a dolognak. Kicsit félek tölle.
2010. ápr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!