Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak ezen az oldalon csökken...

Vannak ezen az oldalon csökkent értelmű képességű emberek? Miért kell eltűrni valakinek a másik érv és hozzászólás nélküli demagógiáját? És minek írogat ide akinek csak megjegyzései vannak és soha nem érvel?

Figyelt kérdés

Én vagyok a szélsőlaszló, és válaszolok neked így nyilvánosan!


_________________________________________________________


Ezt pl egy felnőtt jobbikostól kaptam a privát emailemre, egy másik kérdésre adott válaszom miatt. Volt ilyen elvetemült, hogy még privátba is zaklatott.

Ezért a kérdésre a válasz, a felnőtt gárdista is agyilag olyan nulla, mint a lelkes fiatal primituvuszok.


Feladó: szelsolaszlo@hotmail.com

Te b@zi!

Nem érted hogy emberek milliói ma éppen csak hogy az adósságukat

tologatva megélnek, jut étel az asztalra és cső, ennyi. Ezek pontosan

azért savaztak Orbánra mert bíznak benne, és mi lessz ha jön a

megszorítás és nem jut a gyereknek kenyér, pedig rászavaztak!


Tényleg nem érted? Ennyire hülye vagy?


Ezt az üzenetet a gyakorikerdesek.hu oldalon keresztül küldte neked az

e-mail feladója.

_________________________________________________________

Válasz!


Te tényleg ostoba vagy!

Ami a gyakorin van a privát e-mail, ami arra szolgál hogy ha valakit nem akarsz nyilvánosan beégetni, vagy kellemetlen helyzetbe hozni, esetleg, nagyobb anyagot akar átküldeni, ezen könnyebben megteheti. Mi az hogy zaklat ? Az hogy az ostobaságodra és a társadalomi érzéketlenségedre felhívja a figyelmed? Olyanokat írsz, ami nevetséges, és soha nem indokolsz csak kijelentesz?

Olyanokat írtál mintha itt mindenki csak szimulálna hogy milyen rossz is a helyzet, és szinte azt sugalltad hogy a szegényebbje kipusztul az csak a természetes evolúció része!


Továbbra is fenntartom, EGY SZEMÉT VAGY!


2010. ápr. 17. 11:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Nekem írhat bár ki, ha tudok és akarok akkor válaszolok!
2010. ápr. 17. 11:43
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én alig értek ebből a kérdésből bármt is. Olyan össze-vissza van írva, hogy hihetetlen. Ki írt mit? Leírnád normálisan?
2010. ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nos az egesznek annyi a lenyege,hogy fikazza a Jobbikosokat.En is fenntartom:EGY SZEMET VAGY!Privatot bemasolni ide szornye aljas huzas.Egy FIDESZES!
2010. ápr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy magánjellegű üzenet bemásolása valóban nagyon modortalan és sértő.


Másrészt üzeneted alapján te sem nagyon tiszteled a másikat, kezdjük mindjárt a megszólítással.


egy LMP-s

2010. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

egy LMP-s



Nekem nem mániám a sértegetés, de azért vannak emberi normák amiket egy ilyen kommunikatív oldalon csak be kellene tartani. Az első, hogy ha van véleményed, azt valamilyen szinten meg tudd védeni, az az ha állítasz valamit és vissza kérdeznek, akkor indokolj.

" ez alap"

A másik pedig az empátia, ami ha valakiből hiányzik akkor ne szóljon és ne használjon másokra megalázó megnyilvánulásokat.

A harmadik, hogy nem én kezdtem a sértegetést a megszólításomban, ez már egy kialakult reakció volt.


Remélem kielégítő volt a válaszom.

2010. ápr. 17. 12:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán érthető, hogy ki mit írt, kicsit szedd már össze a gondolataidat légyszi. Ha meg valakivel privátban társalogsz, akkor az kettőtökre tartozik, eléggé dedós dolog utána azt itt kiteregetni.
2010. ápr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem igazán érthető, hogy ki mit írt, kicsit szedd már össze a gondolataidat légyszi. Ha meg valakivel privátban társalogsz, akkor az kettőtökre tartozik, eléggé dedós dolog utána azt itt kiteregetni.



Ha nem érted, olvasd át még egyszer, más is megértette.

Ahogy azt is hogy nem én kezdtem kiteregetni.

2010. ápr. 17. 13:04
 8/8 dellfil ***** válasza:
Nem tudom ki a "más", de én sem értettem kié az üzenet, kié a válasz, és a "stílusból" sem derül ki. Azt nem minősítem.
2010. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!