Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul esett!? Eddig nem...

Rosszul esett!? Eddig nem voltak ilyen megjegyzései.

Figyelt kérdés

El vagyok keseredve.Párom tegnap hozott nekem 1tábla csokit,és azt mondta hogy egyek,mert így sosem pics.sodok ki...Akkor is megakadtam ezen a szavon,de különösebben nem érdekelt.De ma megjegyeztem neki h nem esett jól,és mondtam hogy ez olyan volt mint egy célozgatás.Tagadta,nem célzás volt.(én másképp gondom)Délben is elsütötte hogy ő csak azt mondta hogy ha sokat eszek akkor kipics.sodom...Mert ő álítólag "megelőzteti"velem...

Eddig sosem jegyzett meg semmi ilyen jellegű dolgot,az odáig oké hogy változott a testem amióta összejöttünk,de azért nem olyan amit szégyelnem kellene.Még amikor összejöttünk 16sem voltam most meg 19,sokat fejlődött a testem..Mit gondoltok?Fölfújom a dolgot?NEM direkt csinálja?Nem érzi h rosszul esik?


2010. okt. 30. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Nekem az ilyen szóhaszálat már elég lenne, hogy kiakadjak, ennél azért választékosabb stilust tartok CSAK elfogadhatónak.

2. Ha célozgat,akkor te is tegyél olyan megjegyzést, ami NEKI rosszul esik, és ha reklamal, akkor felhivod a figyelmét, hogy ha neki szabad, akkor neked is.

3. Az a természetes, ha egy 19 éves fejlettebben néz ki, mint egy 16 éves, ha neki ez probléma, akkor a hiba BENNE van.

4. Nem tudom, hány éves, de nekem igen éretlennek tünik.

2010. okt. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogy értette. Nem pics*sodsz ki? Kicsi a feneked, vagy mi?
2010. okt. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem kicsi,nem vagyok vékony sosem voltam az!De kövér sem vagyok.

Ő 27éves és együtt is élünk már.

2010. okt. 30. 13:17
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

hát egyet értek az előzővel

Nekem is a szóhasználattal van bajom, de nagyon.

A másik:

" egyek,mert így sosem pics.sodok ki."

ez azt jelenti, hogy ő az szeretné ha nagyobb lenne a popsid.

Egy másik mondat:

"Délben is elsütötte hogy ő csak azt mondta hogy ha sokat eszek akkor kipics.sodom"

ez meg azt sugallja hogy nem örülne neki.

Akkor most mi is van? Akarja vagy, nem akarja?

Amúgy meg nem kell felhúzni magad. Ha ő elvárja tőled, hogy ilyen-meg olyan alakod legyen, mond meg neki, hogy te meg szeretnéd, ha eljárna futni.

2010. okt. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

írtam is hogy azt mondta hogy: "Délben is elsütötte hogy ő csak azt mondta hogy ha sokat eszek akkor kipics.sodom...Mert ő álítólag "megelőzteti"velem... "


MEGELŐZTETI...

2010. okt. 30. 13:22
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
akkor mért vett csokit??elsőnek igaza van
2010. okt. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez most nekem nagyon nem tiszta. A kipics*sodás gondolom azt jelenti, hogy nagy lesz a feneked. De ő csokit vett, hogy legyen az? Vagy ezzel előzi meg? Miért előzné meg csokietetéssel??
2010. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az eddigi válaszadókhoz, én sem teljesen értem.

Én biztos kivágnám, sőt ha ilyen szavakat használ, pláne rám akkor össze se jöttem volna vele. Engem az ilyesmi felháborít. Haverokkal beszélgethetnek bárhogy, de velem kapcsolatban az ilyesmi mégcsak nem is lenne vicces.


Mondd neki, hogy vele nagyobb a probléma, mert őt hiába etetnéd akár csokival is akkor sem jó helyre mennének fel a centik.

2010. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hirtelen jött válaszötlet a megjegyzésére (stílusban nekem egy kaptafára megy): Te meg egyre nagyobb f@sz vagy. :)
2010. okt. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kb egyetértek az előzővel :D
2010. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!