Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják a FIDESZ-re,...

Miért mondják a FIDESZ-re, hogy tönkretették az egészségügyet és az oktatást?

Figyelt kérdés
azok szerint akik ezt állítják, (ezen logika alapján) ő szerintük az egészségügyünk ill. az oktatásunk jó volt a FIDESZ előtt? Tehát 2010 körül? :D

2016. júl. 21. 12:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
19%

Szerintük 2010 előtt maga a Kánaán volt Magyarország, csak a csúnya Orbán Viktor kivete a kenyeret a szájukból.

Csak azt nem értem miért nem mentek még el a csodás nyugatra, ahol kolbászból van a kerítés.

2016. júl. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
kíváncsi vagyok, kapok-e értelems választ a fikázóktól, bár én még sosem szavaztam és le..arom a poltikát, de ezt annyi helyen hallottam már, gondoltam felteszem a kérdést :D
2016. júl. 21. 12:45
 3/33 anonim ***** válasza:
24%
Hajaj, olyan frankó volt minden, hogy 2/3-dal győzött a Fidesz 2010-ben.
2016. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
72%
Magyarországon szerintem se most, se a múltban nem volt jó az oktatás, sem az egészségügy. Amúgymeg...tökmindegy kire szavazol. Mindegyik párt hazudik, és csak a saját zsebét tömi. Az embereket sosem nézik, és ezt ideje lenne mindenkinek megtanulni.
2016. júl. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
72%
Az túlzás,hogy tönkre tették.Csak nem foglalkoznak ezekkel.És amivel nem foglalkoznak az tönkre megy.Az a baj,hogy a kormány építeni azt tud,csak fenntartani nem.Tüntettek a tanárok is meg az ápolók is.Gondolom nem azért csinálták,mert éppen nem volt más dolguk.
2016. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Jobb volt, nem jó. Nyilván nem kizárólag a Fidesz hibája, ez az elmúlt évtized folyamatos kormányzati tevékenységéé.


A Fidesz annyival rosszabb az elődeinél, hogy a 2/3-ával azt csinált amit akart és ezért bármiféle egyeztetés vagy együttkműködés nélkül hajtotta végre az általa helyesnek vélt elképzeléseket.

2016. júl. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
85%
Mert nem mindegy, hogy a sz-r a térdedig vagy az orrodig ér!!!!!!
2016. júl. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
nem tudom, nekem lett egy jó szakmám, 2012-ben végeztem, hegesztő vagyok, párom pedig varrónő, ő 2013-ban végzett. nem úri módon, de azért megélünk simán. eddig az egészségüggyel sem volt soha problémánk, jó van amikor várni kell 3-4 órát egy-egy vizsgálatra, de ezen kívül semmi extra. mi miatt lett rosszabb, tényleg nem értem. :D az oktatást pedig végképp nem vágom. én inkább azt látom az oktatásban, hogy mindenki értelmetlen "szakmákat" választ és gyakorlatilag nem ért semmihez sem :-) a sztrájk az nem amiatt volt, hogy kevés pénzt kapnak?
2016. júl. 21. 12:55
 9/33 anonim ***** válasza:
0%

ezt megéri egyszer megnézni:

https://www.youtube.com/watch?v=KCat9xD87_k

2016. júl. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
79%

@8

Örülök neki,hogy nem volt soha problémád az egészségüggyel.Akkor már minden oké.Azért marhára nem mindegy,hogy kinek milyen az egészségüggyel a viszonya.Szerintem nem mindegy,hogy olyan valaki ítéli meg az egészségügyet,aki 5 éve még a kórház közelében sem volt,vagy olyan,aki ott dolgozik.

2016. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!