Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Daróczi Dávid haláláról mi a...

Daróczi Dávid haláláról mi a véleményed? Hogy történhetet?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 12:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Teljesen hidegen hagy... jobban érdekel, hogy meghalt a helyi cukrász bácsi. Nagyon szerettem a fagyiját. Komolyan, nem szemétségből mondom.
2010. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igazatok van. Miért kell ezzel hetekig foglalkozni? Aznap reggel mikor megláttam, megdöbbentem, hisz fiatal emberről van szó, de ő döntött így! Most már inkább a hozzátartozókat sajnálom, mert nekik rosszabb, de amagánügyük, nap mint nap történik ilyesmi, csak nem mondják be a tv-ben!
2010. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
13:10! ....ezt akarták! Annyiba hagyták volna a tévébe is már ha nem ezt akarnák.....de még csak most kezdődik a téma! muszáj volt az apjának ország- világ előtt nyilatkozni,gyanusítgani?! Megtehette volna a tévéműsorok nélkül is! "csendesen",( nem nyilvánosan) úgy ahogy azt illett volna....
2010. ápr. 16. 13:42
 14/17 anonim ***** válasza:
Ezzel az üggyel kapcsolatban elég közönyös vagyok. Meghalt, ahogy annyi más politikus, vagy ember a történelem során. Nem rázott meg, nem ismertem, ha nem lettek volna tele a híradások fel sem tűnt volna a halála.
2010. ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Folytogatva önkielégitette magát.-rosszul végződött.Létezik ilyen szokás.Egy külföldi szinész is így halt meg nem rég.Derékig érő csőre nem lehet felkötni magad.Ezért a nagy keverés,titkolózás.
2010. ápr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
David Carradine-osat játszott.Vagy csak akasztófásat és nem találta ki az N betűs szót.
2010. ápr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Álítólag sok pénzzel tartozott, de lehet h megölték! Szerintem is magánügy! Ő sem különbb ember mint a többiek, minek felfújni!


De sejtem mi lehet ez! Ebből is kampányt fognak csinálni a Fidesznek, hogyha meglesz a 2/3 akkor ilyen nem fog előfordulni! Undorító a tv!

2010. ápr. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!