Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem idegesít benneteket h nem...

Nem idegesít benneteket h nem juttok hozzá a hírekhez?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar, h sok mindent elhallgatnak, semmiről nem tudok semmit, ami érdekelne! Országot érintő fontos kérdések, vitaműsorok. Sőt a választás után egyre szörnyűbb, brutálisabb hírek mennek! Most komolyan igy kampányol a Fidesz? Hogy most húz elő dúrva korrupciós ügyeket pl óvoda mosdófelújítás 16 milláért! Melyik gyereknek van ott olyan különleges p*csája h luxus b*di kell neki! Persze a végére odateszik, h ha a Fidesz 2/3os többségben lesz akkor fel fog lépni. Eddig mit csinált? Meg az se tetszik ahogy az Lmp-t fényezik, jó nagy hátszele van, meg rokoni szálak a médiánál, ismerettség az indexnél.


Szörnyen idegesít h nem kapok normális híreket, csak manipulálni szeretnének. Az meg özönsok idő, h az interneten utána nézzek.


Mit gondoltok?


2010. ápr. 16. 00:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát haver te aztán vagy burokban születtél, vagy nincs fantáziád, vagy egyszerűen csak béna vagy, és nem találod meg ami érdekel. Én úgy érzem kellően tájékozott vagyok, nem félek keresőket használni, nem félek kutatni.
2010. ápr. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát haver, nem születtem burokban. Használom az internetes keresőket, csak azzal nagyon sok idő elmegy. Sokszor még az is a bajom, h túl sokat tudok, és csak idegesítem rajta magam. Amugy meg arról inkább ne beszéljünk, h kinek mi a béna....:)
2010. ápr. 16. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!