Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem idegesít benneteket h nem...

Nem idegesít benneteket h nem juttok hozzá a hírekhez?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar, h sok mindent elhallgatnak, semmiről nem tudok semmit, ami érdekelne! Országot érintő fontos kérdések, vitaműsorok. Sőt a választás után egyre szörnyűbb, brutálisabb hírek mennek! Most komolyan igy kampányol a Fidesz? Hogy most húz elő dúrva korrupciós ügyeket pl óvoda mosdófelújítás 16 milláért! Melyik gyereknek van ott olyan különleges p*csája h luxus b*di kell neki! Persze a végére odateszik, h ha a Fidesz 2/3os többségben lesz akkor fel fog lépni. Eddig mit csinált? Meg az se tetszik ahogy az Lmp-t fényezik, jó nagy hátszele van, meg rokoni szálak a médiánál, ismerettség az indexnél.


Szörnyen idegesít h nem kapok normális híreket, csak manipulálni szeretnének. Az meg özönsok idő, h az interneten utána nézzek.


Mit gondoltok?


2010. ápr. 16. 00:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez van, de fog ez is változni.
2010. ápr. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ilyen rohadalmak ezek. Egy kéz mozgatja az összes pártot ezalól egyedül a jobbik a kivétel és láthatod mi lett, össze is fogtak ellene.
2010. ápr. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
38%
kuruc.info . Ott normálisan leírják a híreket, nem úgy mint a mocsok indexen
2010. ápr. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
utolsóval egyetértek, szerintem is a kuruc a legobjektívabb ők megírják mindenki mocskát... egyébként én tv ből újságból nem tájékozódom sokat, ugyanis teljesen manipulálva van, az internet egy demokratikus fórum, ott megtalálod az igazságot...
2010. ápr. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a legnagyobb hibásak mi vagyunk ha tetszik ha nem ,mert elvitatkozunk Morvai ruháján az ep ben a fidesz hülyegyerekén miket böfgött a mikrofonba ilyenekért marjuk egymást ahelyett,hogy a politikusokat basztatnánk mint saját választói mi a fenért nem jár be vagy miért nem szólalt fel fél éve.oda kéne menni csoportosan nekem és pl 1000 jobbikos társamnak a parlament elé és peticióban átadni Vonának Miért nem támogatta a fideszt mikor az ország érdeke kívánta vagy miért nem ad be törvényjavaslatokat,ha beadja és a fidesz kekeckedik akkor a fideszesek vonulnának viktor elé miért hátráltatja ezt az ország érdekét szolgáló javaslatot.ŐK VANNAK ÉRTÜNK ne egymást rugdossuk hanem őket mert könyörtelenül kihasználják és minden marad a régiben.
2010. ápr. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha téged ez vígasztal én rúgdosom vonát is. Épp ma írtam neki egy levelet a magyar autóipar ügyében és hogy tegyenek érte valamit. Ne a Suzuki meg az Audi se.gglyukát kelljen már kinyalni a magyar embernek!
2010. ápr. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, nekem a kuruc infó túl gyűlölködő, meg nem tudom mennyire hiteles. Biztos vannak ügyek amit felgöngyölítenek, meg van amit kiszineznek, kitalálnak. Nekem az is hír lenne ha arról hallanék, h civil szervezetek hol milyen eredményeket értek el, vagy bárki milyen erőfeszítéseket tett a munkájában, pl orvosok, nővérek, jogászok...

Szerintem meg nem annyira a politikusok hibája ez az egész. Hanem a lakosságé is aki hagyja. Nem igaz h ilyen puga p*csű nép vunk! Jó nem általánosítok. Vannak tettrekész emberek is, de sok az ostoba, nemtörődöm, meg a haszonleső is. Ázsiai országban miért tudják azt megtenni, h elkergetik a miniszert pár nap leforgása alól? Öröm volt nézni! Bárcsak magunkat láttam volna!

2010. ápr. 16. 01:24
 8/12 anonim ***** válasza:

A kérdésed, amit sokadik válaszként írtál, teljesen jogos.


Több probléma van itt.


1. Milyen miniszterelnők az, aki közli, hogy "Ha nem tetszik, al lehet menni.."

2. Sajnos a politikai elit olyan amilyen. Nem tudom, hogy kik voltak azok a főokosok Tölgyessyvel aélen, akik kitalálták ezt a választási rendszert, de nem sokat ér.

Szerintem a listás helyek teljesen értelmetlenek. Aki listán jut be és 1 alkalommal sem szólal fel az Országgyűlésben, az mire kapja a fizetését?

Én a megem részéről 1 év munka után lehetőséget adnék rá, hogy ha egy választókerületben nem mennek jól a dolgok, akkor az ottani képviselőt el lehessen zavarni a nép által. Igazából most is ez van, csak sajnos 4 évente...

Tehát:

feláll az Országgyűlés, ás elkezdi a munkát. 1 év múlva aláírásgyűjtéssel lehessen kiírni népszavazást arról, hogy a képviselővel elégedettek-e, vagy sem.

A másik: nagy humbuk, hogy a képviselők elfoglaltak. Tessék nekik munkát adni! Ötleteket, hogy mit kéne megoldani a választókörzetben.

Van amelyik reagál rá, van amelyik nem. Amelyik nem reagál és nem is oldja meg a problémákat, azt felelősségre lehessen vonni. Meg prsze az olyan képviselőket is, akik a törvényt nem tartják be. A mentelmi jog szerintem marhaság. Mindenki, aki törvénytelen dolgot cselekszik, el kell, hogy számoljon vele.

2010. ápr. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
A kuruc.infón eléggé hiteles dolgok vannak, mert ott konkrétan megmondják, hogy igen cigányok szúrták le azt az embert, ők lopták el a kocsidat s erőszakolták meg a lányodat. Ez ilyen egyszerű.
2010. ápr. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Minden hírt nem lehetséges közölni.A Kurucz-infó pedig a leghiteltelenebb.Meghamisítja a tényeket,ha éppen nem hazudik.Hogy ír a cigánybűnözésről? Ez igaz,de mi ebben a jó? Aki nem csukott sezmmel jár,az tudja,hogy a cigányok között elég sok a bűnöző,de nem mindegyik az! Ez csak a gyűlöletkeltésre jó.Arra pedig semmi szükség nincs.

Arról az apróságról nem is szólva,hogy egy normális embert

nem csak a cigányok érdekelnek.Sokkal több és fontosasbb dolgok történnek az országban-világban,amiről jó lenne tudni.Így marad az internet.

2010. ápr. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!