Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek, kurucon...

Mi a véleményetek, kurucon már a Sztaki szótárt is szidják?

Figyelt kérdés

[link]


"És szeretném javasolni azoknak, akik a Jobbikot be akarják tiltani és el akarják lehetetleníteni, hogy energiájukat fordítsák inkább az ilyen ALJAS szótárprogramok moderálására vagy betiltására!"


Aljas szótárprogram?

Ez értelmes kifejezés?


2010. ápr. 15. 23:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a sztaki tényleg pontatlan, ha már itt tartunk, és én nem olvasok kuruc.info-t.
2010. ápr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
A Sztaki valóban egy sz*r.
2010. ápr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
vicces cikk, de ez csak egy olvasói levél. nem mintha védeni akarnám a kuruc.infót.
2010. ápr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
ez egy olvasó levele nagyokos ^^ látsz valahol kuruc kommentárt? akkor miről beszélsz...
2010. ápr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
7%

Nekem az a véleményem, hogy egy állítólag kétgyermekes, az "erkölcsiség hanyatlása" miatt remegő anyuka egyre többet olvassa a kuruc.infót, benne ilyen cikkekkel, mint például ez:


[link]


ott valami nagyon nem stimmel...

2010. ápr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nekem is feltűnt, hogy olvasói levél.


De gondolom valamelyest egyetért vele a kuruc is.

Ha én beküldök egy olvasói levelet, hogy pl. az LMP nem is SZDSZ utódpárt, és nem támogatja a melegeket, és abba kéne hagyniuk a pártok szidását, akkor az nem hinném, hogy ki lenne téve az olvasói levelek közé.

2010. ápr. 15. 23:45
 7/24 anonim ***** válasza:
36%
Én sem olvasom, de tényleg trágya.
2010. ápr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nem trágya, aljas.

Tehát nem rossz minőségű, hanem szánt szándékkal a liberális kórt terjesztő képződmény.

2010. ápr. 15. 23:48
 9/24 anonim ***** válasza:
3%

Ezt a portált olvassa egyre többet a káromkodásra hiperérzékeny erkölcsősz anyuka:


[link]

2010. ápr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, szerinted nem aljasság egy szótárprogram szerkesztőitől, hogy a hozzá fordulókat megtévesztik a helytelen, pontatlan kifejezésekkel, és nem javítják? Oké, lusták is lehetnek... Egy kezdőnek pont elég, de ha valakinek ennél többre kell, ahhoz már a sztaki kifejezetten rossz.
2010. ápr. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!