Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártra tudok szavazni...

Melyik pártra tudok szavazni 18ban?

Figyelt kérdés
Eddig az lmp tetszett, de Most kezdem úgy érezni, hogy nincs olyan párt ami azt képviselné amit szeretnék :( az lmp szerintem nagyon jó úton volt, de most nem értem hogy pl kvóta kérdésben Miért nincsöá olyan baloldali párt, amelyik a magyarokat támogatná :( értem én Hogy eu meg hogy az eunak tilos nemet mondani, de jó lenne ha tököt növesztenének :( az euban minden országnak Meg van a joga a saját véleményhez, sőt azért van bizottság, hogy hangot is adhassunk a véleményünknek, miért kell egyből becsicskulni és miért Nem merik hangoztatni a mi érdekünket? Fideszt nagyon nem szeretnék többet, de nem találom azt a pártot ami ki mer állni a magyarokért :(
2016. júl. 11. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha bajod van a kvótával akkor senkire se szavazz, gondold inkább át. A Jobbikra nem kel szavazni , egyenlő a vakvágánnyal, a Fideszt mégegyyzer én se nézném. Akkor nincs más. Barátkozz jobban a menekültkérdéssel. Egyébiránt én többet tartok fenn akikről majd eldöntöm kire szavazok, egyik nekem is LMP
2016. júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jobbikra semmiképp sem szavaznék, még ha érzelmes dolgokat csinálnának, akkor is brutális szankciók lennének eu oldalról, vagy ők is megtanulnak belesimulni a politikába, akkor viszont Nem látom miben is tűnnek ki a többi párt közül.. fideszből többet ne ebben vagyok a legbiztosabb, bebizonyították hogy milyen szinten tudják szétlopni a hazánkat :( lmpvel többnyire tudok azonosulni még mindig, de tényleg Nem érzem Miért nyalja mindegyik párt az eu seggét :( miért ne lehetne a saját érdekünket képviselni? Az unió viszont egy demokratikus szerveződés elvileg, ha németországnak megéri bevándorlókat fogadni mert ezzel élénkíteni akarja a gazdaságát akkor képviselje ezt az álláspontot, nekünk nem érdekünk hogy ide küldjenek migránsokat, egyszer a történemben mi lenne ha végre kiállnánk a saját érdekünk mellett?

És ami elég elgondolkoztató, az eu tanács legfelsőbb szinten elfogadta,hogy kvóta rendszer legyen, önkéntesen! Majd egy alsóbb szinten kötelezővé tették.. ez minimum elgondolkoztató, ha ilyen elveket képvisel az eu demokrácia néven akkor sajnos ebben a kérdésben egyet kell Hogy értsek a fidesszel

2016. júl. 11. 12:10
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Előbb talán várd meg, melyik pártok indulnak egyáltalán a választásokon és mi lesz a programjukban (tuti ki fognak térni a menekültkérdésre is). Utána még lesz időd dönteni bőven.
2016. júl. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
Kizárólag a Jobbikra.
2016. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Koplárovics Béci ***** válasza:

Elárulok egy titkot: nem lesz olyan párt, akivel teljes mértékben egyetértesz, és nem lesz olyan párt, akinek mindenét elutasítod. Legalábbis egy értelmes embernél egyik sem létezik. Csak a birkáknál.

Szóval ne azt keresd, akivel mindenben egyetértesz, hanem azt, amelyikkel a legtöbb, és a neked legfontosabb dolgokban egyetértesz.

2016. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Sok pártra tudsz szavazni, de csak a politikailag tájékozatlan emberek nem a Jobbikra, az egyetlen normális, tisztességes, magyar pártra szavaznak. Akinek az LMP szimpatikus, az még nagyon keveset tud a politikáról. Ajánlom a kuruc és hasonló oldalak olvasását, ill. nézz utána, milyen szervezet a TASZ, amelynek Schiffer András volt sokáig a vezetője. Nem tudom, mi a véleménye az LMP-nek a kvótáról, játsszák-e a nemzetit ebben az ügyben, vagy kibújt belőlük igazi liberális énjük, de nem is érdekel. Egy szavukat sem hiszem el, ahogy a Fidesznek sem. A ballib pártok és a Jobbik legalább olyanok, amilyennek mutatják magukat.
2016. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én lassan az EU-n belül nem akarok szavazni. Ha nem az EU-nak megfelelő párt kerül hatalomra, szankcionálnak mint egy aljas diktatúrában.
2016. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%
Az Eu az mocskos egy népség.
2016. júl. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kovpet ***** válasza:

"amelyik a magyarokat támogatná"


Szerintem olvassgass. Sokat. Minél több oldalról járd körbe a dolgokat és értelmezd. A "sorok közt" is. És mindent kérdőjelezz meg, amit olvasol.

Aztán, ha így eltöltöttél pár évet, akkorra már nem írsz ilyen ostobaságokat, remélhetőleg.

2016. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Imádom azt az olvass a sorok között című fejezetet, a legkevésbé sem objektív.. az xy párt kitalálta, hogy ne annak higgy, amit látsz, amit mondanak, ami történik körülötted, mert minden hazugság, de ők majd megmondják mi olvasható ki a sorok közül.. én ezt hívom nép butításnak, aminek te is az áldozata lettél! Nem kell a sorok között olvani, elég figyelni az eseményeket, és ha te is figyelnéd őket, rájönnél hogy picit sem beszéltem baromságot! Az EUban nagyon is fontos hogy a magyarok érdekei is képviselve legyenek, ezt jelenleg a baloldalon elmulasztják.. és egy percig se legyen kétséged affelől, ha nem képviseljük az érdekeinket, senki nem fogja helyettünk, sőt..

Az EU nem egy szeretet központ, vagy egy adományozó rendszer, ha picit nyitott szemmel járnál észrevetted volna, Hogy nagyon is megy a harc hogy melyik ország véleménye legyen domináns! És picit sem egyenlő különböző tagállamok szavának a súlya, és Igen is ki kell állnunk magunkért egyes kérdésekben! És hagyjuk a sorok között olvasós baromságot, oda azt tudsz belemagyarázni, amit csak akarsz, vagyis akarnak hogy higyjél! Nézd inkább a tényeket, mint pl a két sebességes európa tervezetét, ez az irány ami felé az EU halad..

2016. júl. 11. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!