Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A NATO destabilizálja a...

A NATO destabilizálja a kelet-európai térséget Ukrajna felvételi kecsegtetésével. A V4-ek miért nem hangoztatják ellen véleményüket?

Figyelt kérdés

Ha Ukrajna a NATO tagja lenne, akkor a kelet-európai térség biztonsági szintje jócskán csökkenne. Ráadásul Magyarországot elszigetelt állammá tenné Ukrajna NATO-tagsága kelet felé.

A NATO araszolni próbál az oroszok irányába. Ráadásul Ukrajna azzal, ha a NATO kötelékébe akarna tartozni, azzal, mindenképpen belerúgna az igazi európai érdekekbe. Mivel erős törésvonalat hozna létre katonailag és politikailag is. Tehát Ukrajna NATO-tagsága csak veszélyforrás lehet Európa számára. Pláne a szomszédainak. Meg kell szabni a NATO határát.



2016. júl. 9. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen zagyvaság, amit ide leírtál.
2016. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A kérdésed értelmében nemzetbiztonságilag allokálja a federális koncessziót. Ennyi értelme van a kérdésednek
2016. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

Én értem, hogy mi a problémád és igazad van.


Annak idején, amikor felbomlott a Szovjetunió volt egy olyan megállapodás, hogy a NATO nem fog kelet felé terjeszkedni, a volt szocialista országok irányába. Ezt meg is szegték, amikor felvették szinte a teljes kelet-európai térséget '99-ben és 2004-ben.


Ha most a NATO tényleg felvenné Ukrajnát, akkor Oroszország jogosan lenne kiakadva szerintem.


Egyébként kép releváns:

[link]


Valamiért mindig ez jut eszembe ezekről a dolgokról.

2016. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Vagyis megállapítható az, hogy a NATO tömegek életének kockáztatásával akar terjeszkedni. Tehát a NATO nem békefenntartó, hanem terjeszkedő és hódítani vágyó tömegszervezet, amely érdekei miatt figyelmen kívül hagyja az érintett országok érdekeit, amelyek szomszédosak vagy másod szomszédosak Oroszországgal.

Vagyis egy esetleges konfliktus esetén például nem fogja érdekelni az USA-t az, hogy mi történik itt Magyarországon, ha ne adj Isten mi leszünk a harctér.

Szerintem nem szabad támogatni Ukrajna NATO-tagságát.

2016. júl. 9. 23:59
 5/11 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Ja, de arra is volt megállapodás, hogy Oroszország tiszteletben tartja a szomszédai határait. Most hogy elkezdett darabokat levagdosni Ukrajnából, meg Grúziából, mégis ki az aki destabilizál és kitől kérjenek segítséget az ukránok?
2016. júl. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5: Ha megnézed, valójában egyszer sem Oroszország kezdte a balhét... Ráadásul nem mintha a NATO nem ugyanezt tenné, csak mondjuk ott sokszor ők kezdeményeznek (Irak, Afganisztán, Líbia).


Csak egyszer látnám végre azt, hogy valóban olyan országot akarnának lerohanni ahol kegyetlen a vezetés és szükségük lenne a szabadságra (Észak-Korea). De nem, inkább jól működő országokat kell szétbarmolni a demokrácia nevében.

2016. júl. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Tegnapi nyilatkozat szerincs egyáltalán nem téma Ukrajna csatlakozása csak az orosz terroridták megfékezésére nyújtanak segítséget amivel pont a rêgió stabilitását próbálják visszaállítani. Amúgy a háború elkerülhetetlen és akármennyire is fáj a kérdezőnek NATO és EU tagkênt mi nem az oroszok oldalán leszünk. És ezt még orbànc sem tudja elcigánykodni.
2016. júl. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 hollófernyiges ***** válasza:

"egyszer sem Oroszország kezdte a balhét"


Tényleg? Az ukránok bevonultak orosz területre?

2016. júl. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ténylegesen realitássá válna az ukránok NATO tagsága, akkor lehet majd jajveszékelni, meg az oroszok seggét csókolgatni. Addig viszont csak sima putyinista bértrollkodás az ilyen jellegű kérdések kiírása...
2016. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem tévedsz. Mivel elég aktuális a kérdés, annak ellenére, hogy nem mindenki veszi észre. Ráadásul a kérdés nem putyinista, hiszen nem államfőkről, hanem országokról és hatalmi törésvonalak esetleges mozgatásáról van szó, amely azért eléggé érint bennünket.
2016. júl. 11. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!