Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mszpsek mi lehet a pártotok...

Mszpsek mi lehet a pártotok kudarca? 4 év alatt elhalálozott az mszpsek nagy része?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 23:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nagyanyádat is ennyire tiszteled?
2010. ápr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ejj. megint egymást nácizzátok, nekem meg immáron három órája erőszakosan bizonygatják hogy én nem vagyok náci.
2010. ápr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Nagyanyádat is ennyire tiszteled?



Nagyanyám nem ostoba, fosott nyakú mint te!


De ő is nyugger. Ráadásul nem vagyok képes csak azért valakit tisztelni, mert megvénűlt. Ahoz egy kicsivel több kell!

2010. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egy nyugdíjas miért szavazna a Jobbikra? Azért, mert a szimpatizánsok nyuggernek hívják őket? De részemről itt befejeztem a válaszolgatást, mert személyeskedésen túl semmire nem vagy képes. Sajnállak. Jóccakát. Szebb nyelvtankönyveket.
2010. ápr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ugyan nem vagyok MSZPés, de azért mondom a véleményemet. Nem hiszem hogy különösebb kudarc lenne. Politikai váltógazdálkodás természetes velejárója. Inkább siker, hogy nyolc éven keresztül kormányon maradtak.

Eltelik négy év, a botrányok elfeledtetnek, kormányzó párt elveszti népszerűségét mert kénytelen lesz sok népszerűtlen intézkedést hozni. Valakinek kell majd azután is kormányozni. Vagy régi ismerősként a újra az MSZP, vagy egy új politikai erő. Számításba jöhet majd a Jobbik, bár személy szerint nem hiszem hogy parlamenti pártként képesek lesznek fokozni a népszerűségüket. Esetleg az LMP, aki egy nagy kérdőjel. Egyenlőre velük kapcsolatban bármi lehetséges, meg az ellenkezője iss.

2010. ápr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"nem vagyok képes csak azért valakit tisztelni, mert megvénűlt. Ahoz egy kicsivel több kell!"


Akik megvénültek azok dolgoztak ebben az országban hogy legyenek iskolák azok építették a hídakat a lakóházakat hogy ne kutyaólban kelljen laknod.Azok bíztosították hogy legyen mit zabálnod legyen számítógéped telefonod.Ez pedig a megvénülésnél nem kicsivel hanem sokkal több!Te nem érdemelsz többet mint egy Etiópia szintjén levő országot!

2010. ápr. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Most mi a baj? Az MSZP szavazatok 55%-át a nyugdíjasok adták. A középkorúak között 5% körüli párt... Forrás: mai Magyar Nemzet x. oldala.
2010. ápr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nagy kár, hogy a kérdés megválaszolása helyett egymást anyázzátok. Az MSZMP választási kudarcának oka - én szerintem - mindenekelött Gyurcsány Ferenc hihetetlen dilettantizmusa, aki nem nyugszik addig mig a pártjából parlamenten kívüli pártocskát nem csinál.
2010. ápr. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!