Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábot meglágyult?

Vona Gábot meglágyult?

Figyelt kérdés
Nem köszön már "Adjon az Isten"-nel a tévéműsorokban. Mosolyog is, a 300 milliós állam támogatás miatt?
2010. ápr. 14. 22:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
tegnap 23:08 Akkor neked Kiss Petya is bejön, mi? Olyan nyugodt, joviási, Micimackós.
2010. ápr. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
27%

"Akkor neked Kiss Petya is bejön, mi? Olyan nyugodt, joviási, Micimackós."


Nem tudom, kire gondolsz?

Amúgy nyílván nem csak a nyugodtsága miatt szimpatikus, hanem amit mond és képvisel.

2010. ápr. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kérdezőkém, most biztos szomorú vagy, hogy csak ilyen dolgokba tudsz belekötni...vagy te is bedobtál egy mosolyt 2006-ban, amikor elkezdték a szocik megszorongatni a népet? Tanulj meg helyesen írni.
2010. ápr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem, én mindig fideszes voltam és sosem szavaznék szélsőségesekre (Jobbik, MSZP).


Viszont sok ismerősöm 2006-ban Ferinek énekelte, hogy "igen, igen", most meg "szebb jövőzik".

2010. ápr. 15. 11:22
 15/16 A kérdező kommentje:

"Kérdezőkém, most biztos szomorú vagy, hogy csak ilyen dolgokba tudsz belekötni...Tanulj meg helyesen írni."


Az, hogy ki mibe köt bele, nálad elég ellentétesen van megfogalmazva, mondhatnám te meg a helyesírásba tudsz csak belekötni.


A helyesírási hiba azonban nem azonos azzal, ha mellényomok egy betűt, viszont a te felszólító mondatot végéről hiányzott a felkiáltójel.

Okoska.

2010. ápr. 15. 11:25
 16/16 anonim ***** válasza:
51%

Az egész ember nem lágyult meg, csak az agya (az azonban nem most, hanem régebben).


Helyes a megfigyelés: a jobbikosok nagy része 2006-ban még lelkesen tapsikolt Fletónak.

2010. ápr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!