Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az oké hogy a fidesz és a...

Az oké hogy a fidesz és a rokonaik mind VIP kórházi részlegekbe járnak?

Figyelt kérdés
Mert nekik ugye törvényileg jár, ti meg azért fizetitek az adót hogy megdögöljetek.
ma 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Miért? Egy ország minisztere hol legyen ellátva? Az amerikai elnököt se dugják be nyilvános kórtermekbe. Hiába nem vagyok Fideszes és rühellem Orbán-t, ez minden országba így megy. Védett személyek.
ma 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 PMC Wagner ***** válasza:
a kórházi VIP részleg nem jelent jobb kezelést is. az kényelmi faktor, van ott tv stb és egyedül vagy
ma 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1# És az utolsó képviselő titkárának gyereke is odakerül máshol is?
ma 00:20
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

"És az utolsó képviselő titkárának gyereke is odakerül máshol is?"


Ez így működik máshol is, akár hiszed akár nem. Ezek védett személyek, ahogy a családtagjaik is. Nem fognak egy képviselőt betteni egy 4-8 ágyas szobába a polgárok mellé. Ahogy például Majkát se tették be covid alatt. Elkülönítve volt nem véletlenül. Ha Gyurcsány kerülne kórházba ő sem a "civilek" mellett lenne, ahogy Magyar Péter sem.

ma 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4# Az jó, örülök neki, hogy rabszolga mentalitásból mind jelesre vizsgáztok. Ráadásul nem csak ők kapnak jobb ellátást, a ti ellátásotok meg folyamatosan romlik az emelkedő adók és árak ellenére...


Hajrá magyarok!

ma 00:25
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Azt értsd meg, hogy ez minden országba így van. Ha kitör egy katasztrófa vagy háború akkor is az ország vezetését fogják először menteni és nem téged. Ez így működik. Mondtam, hogy nem vagyok Fideszes és Orbánt se szeretem, de ezt szerintem mindenki képes felfogni, hogy egy miniszter, egy képviselő, és a családjuk nem egy kategória egy "civillel". Ez van. Ha te is ilyen ellátást akarsz indulj képviselőnek.
ma 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6# De azt értsd meg, hogy én nem a felső vezetésről beszélek, hanem arról a 20.000 emberről aki benne van ebben a körben. Az utolsó titkár nagyapja is.


Ennyi erővel mentelmi jogot is kapjon az összes fideszközeli ember és a rokonaik is, mert miért ne?


Amúgy más országokban ez nem így van, ez a kör maximum 1-2 ezer emberre vonatkozik.

ma 00:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy átlagos ember hónapokig vár időpontra, akkor sem biztos, hogy normális ellátást kap. Miközben rengeteget levonnak tb-re.


Orbánék lopnak amennyit nem szégyellnek. Ha megbetegszik, sos kap időpontot és még a valagát is kinyalják. Ezt érdemli a nép

ma 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!