Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hős jobbikos MAGYAROK! Lenne...

Hős jobbikos MAGYAROK! Lenne egy normális kérdésem. Oké?

Figyelt kérdés

Előszeretettel mentek az utcán nagy Mo-s ruhákba,és kiabáltok,hogy elveszitek még a földünket...


Ha arra kerülne a sor,hogy fegyvert kell fogni,és elmenni harcolni,elmennétek?Őszintén.


És Vona?


2010. ápr. 14. 06:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
2%

Nem jönnek a válaszok. ☺

Biztos úgy gondolják a Jobbikiosok, hogy amikor beöltöznek a maskarájukba, a környező országok annyira megijednek tőlük, hogy önként visszaadják a területeket.

2010. ápr. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

Korán van még a hülyeségetekhez. De itt egy normális válsz. Oké?

Nem gondolom hogy elkéne menni harcolni. Minek? Elég a hazát megvédeni, ha arra kerülne a sor. Az viszont minden itt élőnek kötelessége lenne. Amúgy nem tudom, ez akkor fog majd kiderülni. De inkább ne kelljen neki kiderülnie. Meg az előző is hülye már kora reggel, inkább menjen vissza aludni, minthogy már ilyenkor osztja az észt.

2010. ápr. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Én lányként azt mondom, hogy ha arra kerülne a sor, elmennék. Csak éppen esélyünk nem lenne. És nem a jobbikosoknak kéne harcolni, hanem az országnak, de hát ilyen vezetéssel és hadsereggel körberöhögnének. Amúgy meg nem csak harccal lehet megoldani ezt a kérdést, hanem tárgyalások útján, valamint kéne egy olyan hadsereg, amivel erőt lehet mutatni, és máris komolyabban vennének a szomszédos országok.
2010. ápr. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a jobbik legalább foglalkozik a kérdéssel.
2010. ápr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
31%

Kedves ma 07:45!


Voltál már háborúban? Tudnál ölni? hogy viselnéd, ha a bajtársaid halnának meg melletted? Egyáltalán bírod a vért és a stresszhelyzeteket?

Kivel tárgyalnál? Konkrétan mely külföldi politikusokat ismered? Mit mondanál nekik, amitől hanyatt esnének, és leköszönnének a területekről?


Hány éves vagy???

2010. ápr. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%

én elmennék! 47 éves vagyok ,közalkalmazott, 3 gyerekkel. semmitérő az életem, a jelzálog nyomorában élek,egy héttel fizetés után már semmire sincs pénzünk,hiába dolgozok 200-220 órát egy hónapban....a feleségem nem szexel velem, más nőt nem érdeklek,barátaim nincsenek, szüleim utálnak....

semmi más hőbb vágyam nincs, mint meghalni a Hazáért, vagy egy forradalomban egy barikádon, vagy Erdély visszavétele közben. a fiaim így hősként emlékezhetnének rám, nem egy tehetségtelen, ócska lúzerként aki valójában vagyok....és amúgy is, ..túl sok öreget látok aki a kórházi ágyban, lassan, szenvedve hal meg,...higgyétek el, akkor már jobb egy gyors golyó a szívbe, mint hónapokig elevenen rohadni és tengődni az infúzión

2010. ápr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
35%
Basszus, remélem, az utolsó kamubejegyzés volt.
2010. ápr. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
07.45! Ébredj már fel!
2010. ápr. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%
Úgy gondolom ide kéne írnom. Elösször is, ti megölnétek azt a szlovák embert aki a népével kb 1200-as évek óta ott élnek fent a hegyekben? Ti megölnétek azt a románt aki szintúgy régóta lakik ott és annak idején a magyar nemesek hozatták be, mert a magyar jobbágyot nem akarták megfizetni? Nem inkább összefogni kéne a környező fehér népekkel? Nem kell lealacsonyodni egy ostoba soviniszta jellegü háborúhoz. Amugy is bármyelyik környező ország simán le tudna minket rohanni (sajnos). De rendben tegyük fel hogy megkapjuk teljes nagy Mo.-t. Szerintetek a szlovákok-románok-ukrának-szerbek-horvátok nem lázadnának? Aki picit is ismeri a szerbeket az tudja, hogy azok nem szaroznak és szabályos írtásba kezdenének. Ne legyetek már ennyire önzők. Ne a múltban éljetek. Én véleményem szerint ha már terület visszaszerzéséről lenne szó akkor csak az 1942-es határvonal jöhetne szóba, hiszen csak ott vannak határontúli magyarok. Én sem örülök annak, hogy nagy magyarország ennyire tele van más népekkel, de mi sem vagyunk bűntelenek, Trianon után kik voltak akik ellenáltak? Egyedül a rongyos gárda azzal a kevés katonájával és hiába toboroztak nem csatlakoztak hozzájuk. A magyar akkor sem fogott össze. gondolkodjatok reálisan. Nekem is rossz hallani hogy mi folyik Erdélyben, meg Délvidéken és Felvidéken, de ne tegyünk eleget a soviniszta uszításoknak. A szlovák kormány annyira szlovák mint a magyar kormány magyar. Ennyit akartam. Kitartás!
2010. ápr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
55%

Szia!


Bár a kérdésed önmagában valóban normális, mégis nekem úgy tűnik, provokálás a célja. Elnézésedet kérem, ha tévedek.


A válaszom egyébként: őszintén nem tudom. Nem vagyok gyáva ember, de egy esetleges háború minden ember morális énjét a legszélsőségesebben teszi próbára. Akár az is előfordulhat, hogy az élet gyáváiból válnak igazi hősök. Annyi biztos, hogy próbálnék helytállni, de egy olyan helyzetben, amikor az emberek hullanak el emberek mellett mindenféle módon... valószínű hogy minden értelmiséggel és általános mérlegeléssel kapcsolatos dolog borul.

2010. ápr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!