Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Összeérik ami összetartozik?

Összeérik ami összetartozik?

Figyelt kérdés

Mi ez a látványos popi nyalás a szoci brigádtól az LMP felé???

Valaki magyarázza már el,hogy ennek milyen következményei lehetnek?? köszönöm!


2010. ápr. 13. 16:18
 1/2 anonim válasza:
90%

csak a kérdést láttam,a hozzá tartozó szöveget nem is,de tudtam hogy ez egy LMPvel kapcsolódó kérdés lesz..

amúgy meg sokan mondják,hogy azért mert hogy szdsz utódpárt,meg hogy mszp pénzeli őket,sőt már azzal is hírbe hozták őket hogy a fidesz gyűjtötte nekik az ajánlószelvényeket...hmm hmm,mivan,minden párt ennyire szereti az lmp t és minden érdeke hogy az lmp bekerüljön a parlamentbe?röhejes,hogy egyesek milyen teóriát gyártanak:D amúgy szerintem azért ez a nagy nyalás,mert nem akarják hogy orbánék akkora többségben legyenek,így most néhány szoci jelölt visszalépett az lmp javára..mert tudták a szocik,hogy az ő jelöltjeik már úgysem győzhetnek ott,ahol az lmpnek még esélye van..

2010. ápr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:))
2010. ápr. 13. 16:30

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!