Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem örültök inkább,...

Miért nem örültök inkább, hogy Orbánék nyertek?

Figyelt kérdés

Most az ő nyakukba szakad minden, nagyjából szarból kell várat építeniük.És nem egy szerencsétlen kormány áll össze,hanem egy szakértőibb,mint bármely másik párt.

Ha az MSZP marad,akkor lenyúzzák rólunk a bőrt is.A Jobbik olyan mint egy amatőr csatár a vb-döntőn.

Akármelyiküknél jobb a Fidesz. ők legalább meg fogják próbálni talpra állítani a gazdaságot,nem pedig mindennel az embert cseszegetni.

Nem gondolkodtatok el ezen?


2010. ápr. 12. 20:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
De.
2010. ápr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%

Én már azóta így gondolkodtam, hogy 2002-ben elbukott a Fidesz. Tudtam, hogy a bolsevikok el fogják b@szni az országot, és örülök, hogy most, 8 év után újra Fidesz-kormány van. Bízom bennük, hiszek Orbánban és tudom, hogy rendbe fogják hozni az országot.


Éljen a Fidesz! Éljen a Haza!

2010. ápr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Én örülök a Fidesz győzelemnek, bár én Fidesz szavazó is vagyok, tehát a kérdés úgy érzem elsősorban nem nekem szól :)
2010. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

Akkor fogok örülni, ha Július végéig legalább 5 MSZP-s kap felfüggesztettet, vagy börtönt, azért mert tönkretette az országot.

Ha nem így lesz, akkor ennyit Orbánról és az elszámoltatásról...

2010. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%
A győzelmüknek örülök, viszont a kétharmaduk ne legyen meg. Sőt, senkinek se legyen egyedül kétharmada.
2010. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
NEM örülök
2010. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Dávid ***** válasza:
58%

"lehúzzák rólunk a bőrt is"

Pont az olyan fidesz szavazóktól félek, mint Te.

Akik meghallják a pénz csilingelését és arra szavaznak, aki többet ígér.

Vigyázz, Medgyessy is pénzosztással kezdte, és válság lett belőle. Már 2007-ben.

2010. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem a pénzcsilingelésre megyek:)

Hanem a rációra.A Fidesz tudott értelmes dolgokat mondani a kampány során. Hallgass meg egy Vona beszédet és egy Orbán beszédet. Amíg Vona arról beszél,hogy ez korrupt, az bűnöző,addig Orbánnak vannak tervei és érvei.

Ezért szavaztam rájuk...

2010. ápr. 12. 21:10
 9/22 anonim ***** válasza:
42%

ma 21:02


Akkor már egyből égessük el őket máglyán! Nehogy egy pillanatig is elgondolkodjunk!

2010. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%

Mert nem örülök!

azért mert csak a:

-vállalkozóknak

-nagycsaládosoknak

-közszférában dolgozóknak

-és eddig is léhűtőknek lesz mégjobb!

Őket fogja támogatni a fidesz, és az én családom egyikbe sem tartozik.

Rendes, becsületes dolgozók, és megint ezek az emberek fogják ellátni a semmirekellő léhűtőket (akiknek lenne mit, de nem akarnak dolgozni), a 3 villával már rendelkező vállalkozókat (mert hát nekik ugye jár a támogatás), és a mindig síró közszférában dolgozókat akiknek egyszerűen nem elég a 120 ezer bruttó.....

ISTENEM.

(pl tanár, tisztelet a kivételnek minden menüpontban!!!!)

Megint a minimálbérért melózó cseszik rá...mint mindig!


Nemhiszem hogy akármelyik kormány is tudott volna ezen nagyot változtatni, DE a jobbik legalább nem adta volna a fizetésem felét az ingyenélő 10 gyerekes roma családoknak...

Me' há' nem tudunk enni 'ánni a gyerekeknek!!!!


Hát könyörgöm ki az ANYÁD kérte hogy legyen 10 gyereked!!!!!

2010. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!