Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Mikor törődtök...

Jobbikosok! Mikor törődtök bele végre, hogy nyert a FIDESZ, és az MSZP is megelőzött?

Figyelt kérdés

Legelsőnek leszögezem, hogy én is JOBBIK-os vagyok!

De nem értem hogy miért nem tudtok beletörődni, az eredménybe. Én már ezt megtettem. Mondjuk nem értem, hogy a szavazók közel 20%-a hogy lehet olyan idióta, hogy 8 ilyen év után az mszp-re szavaz? Ez számomra felfoghatatlan.

Illetve, megkérnélek titeket, hogy legyetek kicsit türelmesek, nem adoka fidesznek 1-2 évet és lejáratja magát! Eljön még a MI időnk!!;)


2010. ápr. 12. 17:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
63%
A Jobbikosoknak a kesergés helyett örülni kéne.Nagyon szép eredményt értek el,csak az elvárásaik voltak irreálisak.
2010. ápr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
36%
nem fog eljönni.
2010. ápr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
67%

EMBEREK KÉRDEZŐ


vége van


az mszp 2 mandátummal megelőzött na bumm

új párt a jobbik ez is több mint szép eredmény



most már mindenkinek azzal kéne foglalkozni hogy építünk szarból várat


ugyanis bajnai megszorításokat javasol

a fidesz meg imf tárgyal


:S

2010. ápr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
63%
én eleve készültem rá,hogy a fidesz fog nyerni, nem ütött szíven a dolog...de abba elhiheted, elég nehéz beletörődni, hogy az mszp még mindig meg tudott minket előzni...hogy még mindig többre tartanak egy tolvaj bandát, akik tönkre tettek minket...
2010. ápr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
51%
Kicsit leszállhattok a földre, meg Vona is visszavehetne a nagy arcából, mert nagyon nem jön be a beképzelt stílusa.
2010. ápr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%
hülye vag, tes?:D most mit általánosítasz, én beletörődtem. nincs is ezzel baj, sőt, remélem megszerzik a 2/3-os többséget, mert igazán lényeges változást csak úgy lehet csinálni. csak azt nem értem, hogy előzhette meg az MSZP a jobbikot:S
2010. ápr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
46%

Mikor fogunk beletörődni?

SOHA!!!

Amúgy igenis szép eredményt értek el!

Adjon az Isten, szebb jövőt!

2010. ápr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%

"Kicsit leszállhattok a földre, meg Vona is visszavehetne a nagy arcából, mert nagyon nem jön be a beképzelt stílusa.


"


egy biztos a lendületünkből nem veszünk vissza

Vona meg nem képmutató:)

2010. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
52%
Arról nem beszélve h drága Zazrivecz (Vona) Gábor egyéni jelöltként csak 3. helyen végzet gyöngyösön. meg egy ilyen párt h vallhatja magát jobb oldalinak mikor kampánya során végig a Fidesz ellen volt.
2010. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%

Szerinted mit csinál a Fidesz?


Fog a multikkal foglalkozni?

Vagy a hiteleket meg vizsgálni?

A bankokat megpróbálja hitelezésre bírni?

Lesz egy nem káros monetáris politikánk?

Az Eu s kapcsolatainkat felül vizsgálja?


Ezeket már nem is említik!


Viszont ha itt nincs rend, akkor dolgozhatsz a 24Ó ból 26ot, és csinálhatsz te bár mit, csak a pénzelszívás fog menni. Csak a nagytőkések pénzszivattyúját táplálod és semmi esélyünk nem lesz akár csak egy hajszállal jobban élni. A fidesz is szétlop mindent, csinál 20e€ hitelt, a bérek 4 év alatt teljesen elértéktelenednek, 40e lesz egy panel fűtésszámla, és 370/ l benzin.


Kb ez várható és egy jó kis 5% infláció még pluszban.


Most sem sok értelme van dolgozni, de jövőre semmi értelme nem lesz, és a bűnözés megduplázódik.

Lázadások, utcai harcok minden naposak lesznek, ahogy a rabló gyilkosságok a bank rablások, benzinkút rablások.

Félelmetes lesz itt élni jövőre és azután.

2010. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!