Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok miért hiszik és...

Jobbikosok miért hiszik és terjesztik azt, hogy a válságról Magyarország tehet?

Figyelt kérdés

a világ válság az VILÁG válság és nem Magyarország okozta.

Mért nem lehet ezt felfogni?


2010. ápr. 12. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
A gazdasági válságra gondolsz? Igen, az globális. De Magyarországon morális, és társadalmi válság is van.
2010. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dávid ***** válasza:

Nálunk már 2007 óta válság van. Ezt a BBC is bemondta, és Bokros is elismeri, pedig nem jobbikos.

Nálunk 2007óta meredeken nő a munkanélküliség.

2010. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Dávid ***** válasza:

CIA World Factbook --> GDP növekedés

Magad is ellenőrizheted. 2007-bnen Szlovákiától Bulgáruiáig egész kelet-európa növekedett, csak mi nem.

2010. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért terjesztenek nyilvánvaló hazugságokat épelméjűnek tartott emberek? Azt már nem akarják észrevenni hogy sok ország rosszabbul áll mint mi pedig ott nem az MSZP kormányzott.
2010. ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Dávid ***** válasza:
Igen, de mi már hosszú évek óta rosszul állunk, Ukrajna és Izland/Írország pedig a nemzetközi válság miatt.
2010. ápr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megint egy hazugság! A munkanélküliség növekedése nem válság!Hány éve volt annyi a munkanélküliség mint most? Pedig akkor nem volt még válság!
2010. ápr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Görögországot ne felejtsük ki ott is a kormányra fogják a válságot.
2010. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem terjesztik, hogy Mo. okozta volna...


De Te sem vagy tisztában milyen válság volt/van...

Hitel válság! És az USA-ból robbant ki. Az embereket túl hitelezték a bankok és amikor az adott ingatlan értéke a tőketartozás alá csökkent fogták magukat és otthagyták a banknak, hogy vigye... és ebből egy szép láncreakció indult.


Az meg, hogy a magyar emberek hitelbe kényszerítik magukat, az már tényleg az emberi butaság.

Sír rí a magyar ember, hogy nem tudja törleszteni a lakás, az LCD tv, a laptop és az autó hiteleit.

Minek kell túlköltekezni? Minek kell villogni, hogy új autóm van, de tankolni már nem tudom?

Színvonalas életet akar? Akkor teremtse meg a kellő vagyont és ne rohanjon ilyen olyan hitelekért...

2010. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dávid ***** válasza:

Utolsó:

Én zsidó vagyok, és nincs kocsim, bár lehetne, se plazma TV-t nem vettem:))

Részvényeket vettem helyette, és azokon buktam.

Még mindig pár százezres mínuszban vagyok, úgy gondolom, nem vagyok felelős.

A bankok fizessék vissza a mentőcsomag költségeit KAMATOSTUL! Ami felelőtlenül hitelezett, menjen csődbe!

2010. ápr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem ezt :)

Viszont Magyarországon már régebb óta válság van.

2010. ápr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!