Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hogyan erint...

Szerintetek hogyan erint minket, Erdelyieket a Fidesz gyozelme? Mit udtok errol? Mit iger Orban?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag, ő is kezdeményezni fogja, hogy ti kapjatok magyar állampolgárságot. Mondom: Állítólag.
2010. ápr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

talán elfogadják a Jobbik javaslatát és elindul az Erdély autonómiai törekvés


remélem

2010. ápr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%

Kitudja hogy melyik zsinórt fogják rángatni Orbánon.

Nincs annak az embernek egy önálló gondolata sem.

Ahogy füttyent a tőkés gazdi, úgy táncol Viki.


Mindenre képes a kicsi huszár!

2010. ápr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Minden jobb lesz nektek. Szerintem cél lesz a kettős állampolgárság, és az, hogy minnél autonómabbak legyetek a román kormánytól. Sokkal reálisabb és elképzelhetőbb terv, mint a Jobbik "vesszen trianon!" című politikája.


Ne értsetek félre, én is szeretném, ha inkább Magyarországhoz, mint Romániához tartoznátok, de a jelenlegi viszonyok között ez megvalósíthatalan dolog. Bízom benne viszont, hogy az autonómia létrejön, és megkapjátok a kettős állampolgárságot.



Éljen a Fidesz! Éljen a haza!

Ne hagyd elveszni Erdélyt, Istenünk!

2010. ápr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

egyszer már megígérte nektek, hogy segít, nem emlékeztek? azt mondta, h addig nem szavazza meg románia uniós cstlakozását, míg erdély nem kap autonómiát...

aztán szépen elfeledkezett rólatok és cserben hagyott titeket... szépen beszavazták romániát, eszébe sem jutott Erdély...


na kb ennyi reményt fűzzetek most is az ígéreteihez

2010. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért azt ne felejtsétek el, hogy a kettős állampolgárságért szavazás azért bukott el nálunk, mert az MSZP beijesztette az országot a "húszmillió románnal"!
2010. ápr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
utolsó teljesen igazad van. de majd ha újra lesz ilyen szavazás, már megválasztjuk gond nélkül.
2010. ápr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

épp most volt sajtótájékoztató, a hír tv közvetítette. abban szó volt a kettős állampolgárságról is, azt ígérte, h a kormány megalakulása után sürgősen visszatérnek a kérdésre.

számomra ez azért lenne érdekes, mert én Sk-ba költöztem, itt született meg a fiam is, igaz ő is és én is magyar állampolgár vagyok. a párom szlovák állmapolgár, magyar nemzetisséggel, tehát nekem érdekes lenne testközelből végignéznem a Felvidék reakcióját a 2-s állampolgárság megszavazása után. már várom:)

2010. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Éljen a Fidesz! Éljen a haza!

Ne hagyd elveszni Erdélyt, Istenünk!


ez nagyon jol esett, koszonom

2010. ápr. 14. 09:00

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!