Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kiáltanak sokan csalást?

Miért kiáltanak sokan csalást?

Figyelt kérdés
Hogy lehetett csalás, amikor mindegyik körzetben ott ült az összes párt delegáltja, akik ezeket kiszűrhették volna? Ha csalás volt, miért nem tesznek feljelentést?
2010. ápr. 12. 10:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
70%

A Fideszre szavaztam, és én is maximálisan elégedett vagyok. A Jobbik ugyan nem előzte le az MSZP-t, (az már túl szép lett volna), de megmutathatja, mire képes a Parlamenten belül. Sokkal többen vannak, mint anno a Miép volt, és ha az LMP balra is húzna (ami nem valószínű, mert még ha szeretnék is, de akkor a szavazóik jelentős része szembe köpné őket), akkor is nagyon kevés szava lenne a "baloldalnak" (idézőjelben baloldal, tekintve, hogy az MSZP sosem volt igazi baloldali párt).


Így aztán az MSZP-re pokoli nehéz 4 év vár, mert a nyakukra fog ülni az egész jobboldal. A számonkérés borítékolható, nem fognak tudni elsunnyogni a közpénzekkel.


Egy biztos: az elmúlt 8 évért a választók tegnap hatalmas revansot vettek az MSZP-n! :) Ennek aztán lehet közösen örülni!


(És még valami: úgy tűnik, az ország kinyilvánította azt is, hogy nem Bokros Lajos az egyetlen közgazdász az országban...)

2010. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

"(És még valami: úgy tűnik, az ország kinyilvánította azt is, hogy nem Bokros Lajos az egyetlen közgazdász az országban...)"


Ez is igaz, de ő volt az egyedüli, aki egy életképesebb programot rakott le. Nem a legszebbet, nem a legjobbat, de erről lehetett leginkább elhinni, hogy betartható. ( [link] [link]

2010. ápr. 12. 11:27
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

"Ha csak el nem kezdenek korrupcióval mindenféle pénzt összeszedni, akkor nem fognak tudni tévét eltartani. Szerinted az amúgy is rossz pártfinanszírozási törvényben a tévékre pénzt adnak? "


nem konkrétan TV fognak pénzt adni


de a fidesznek mszp nek sikerült akkor a jobbiknak is fog

ne becsüld alá őket

2010. ápr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
84%

Én ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy pártdelegáltként a saját szememmel láttam a csalást, de nem tehettem ellene semmit.

A szitu: bejön egy írástudatlan cigányasszony, nem tudja, mi van a papírra írva, azt sem tudja, mit választunk éppen, de határozottan mondogatja, hogy a fideszre kell szavaznia. Végül a bizottság egy tagja ikszelte be neki a megfelelő helyen. Nem furcsa ez egy kicsit?

2010. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
67%

"A szitu: bejön egy írástudatlan cigányasszony, nem tudja, mi van a papírra írva, azt sem tudja, mit választunk éppen, de határozottan mondogatja, hogy a fideszre kell szavaznia. Végül a bizottság egy tagja ikszelte be neki a megfelelő helyen. Nem furcsa ez egy kicsit?"


Furcsa, de attól még nem csalás, hiszen az írástudatlan is szavazhat (:/). Gyanús, de csak ennyi, ez alapján még nem jelenthetjük ki (mondjuk én nem voltam ott, szóval lehet, ha láttam volna, más lenne a véleményem). Egyébként nem vagyok fideszes :)

2010. ápr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

"A szitu: bejön egy írástudatlan cigányasszony, nem tudja, mi van a papírra írva, azt sem tudja, mit választunk éppen, de határozottan mondogatja, hogy a fideszre kell szavaznia. Végül a bizottság egy tagja ikszelte be neki a megfelelő helyen. Nem furcsa ez egy kicsit?"

Mi az, hogy nem tehettél ellene semmit? A bizottság egyetlen egy tagja sem segíthet így a választónak! Ez szabályellenes, így ezt jelentened kellett volna. Bárki mást megkérhet rá, de bizottsági tagot nem.

2010. ápr. 12. 11:57
 27/32 anonim ***** válasza:
31%
Persze!Mert nem a Jobbikra szavazott mi?Gondolom elmondták neki Gazsiék, ne a Jobbikra, mert végünk, aztán mehetsz dolgozni bazsmeg!Így meg lehet lesz segély?De az Mszp-nél meg biztos lesz segély!Hát ez kamu volt szerintem:)))
2010. ápr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Megkérhet rá bizottsági tagot, de másik két tagnak jelen kell lennie. Jelen voltunk, szabályos volt. Csak éppen az nem volt szabályos, hogy a fidesz megvesztegette az embereket.
2010. ápr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 jamesbond ***** válasza:
Az átjelentkeztetések miatt.
2010. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Azért gondolják sokan mert a tegnapi napra egy szó illik :FURCSA!!! És ami itt bűzlik az általában büdös is.Korábbi évek tapasztalata.

Egy biztos tegnap este néztem a lányom ahogy aludt és azon gondolkodtam,hogy talán azzal tennék jót,akkor lennék jó anya.Ha tudatosan belenevelem a külföld lehetőségét.

Nem azért mert drámázok,csak ahol ennyi "balszerencsés" "véletlen" történik ott soha nem lesz gy normálisan működő igazságos tárdadalom.

Akár Fidesz akár Mszp akárki itt mindig megmarad ez a korrupt akármi.Egész életemben keményen dolgoztam és vártam a javulást,nem jött el.Én meg megöregedtem és belefásultam.

2010. ápr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!