Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kiáltanak sokan csalást?

Miért kiáltanak sokan csalást?

Figyelt kérdés
Hogy lehetett csalás, amikor mindegyik körzetben ott ült az összes párt delegáltja, akik ezeket kiszűrhették volna? Ha csalás volt, miért nem tesznek feljelentést?
2010. ápr. 12. 10:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
31%

Az mszp kavarja a szart, mint mindig.


A szocik vergődő haláltusáját látjuk, de már az alkotmány és a jog sem áll mellettük, mert hazudoznak folyton. Az igazi csalók a szocik, ők mindent meghamísitanak!

2010. ápr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

10:49

Tudtommal a körzeteket úgy határozzák meg, hogy mindenhol kb. ugyanannyi legyen a szavazó ember (leszámítva azokat, ahova becsődítették a máshonnan szavazókat). Így az, hogy kisváros vagy nagy, elvileg nem számít.

A gyorsaságot én nem tapasztaltam, korábban is 10 környékén jelentek meg a már elfogadhatónak tűnő eredmények, most is így volt kb.

2010. ápr. 12. 10:54
 13/32 A kérdező kommentje:

10:54


Nem lett volna egyszerűbb már akkor egy olyan eredményt hamisítani, ahol sokkal jobban szerepelnek, mint a Jobbik? Miért fura az, hogy az lett az eredmény, amit a közvélemény kutatók mondtak?

2010. ápr. 12. 10:56
 14/32 anonim ***** válasza:
75%

"Nem lett volna egyszerűbb már akkor egy olyan eredményt hamisítani, ahol sokkal jobban szerepelnek, mint a Jobbik? Miért fura az, hogy az lett az eredmény, amit a közvélemény kutatók mondtak?"


kérdezd lendvait :D

2010. ápr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Lendvai egy idegbeteg, már rég nem szabadna tévé elé engedni...
2010. ápr. 12. 10:58
 16/32 anonim ***** válasza:
79%

"Lendvai egy idegbeteg, már rég nem szabadna tévé elé engedni..."


ebben egyetértünk :)


én jobbikosként elégedett vagyok mindennel én nem kiálltok csalást .)

2010. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
50%
Én jobbikos vagyok de az mszp-t le kellett volna előznünk:(
2010. ápr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

11:01

Én mint nem-Jobbikos elégedett vagyok mindennel, és én sem kiálltok csalást. De ebben is egyetértünk.

Csak az a baj, hogy az MSZP azért kiált csalást, mert bejött az, amit jósoltak a közv.kutatók, és most rácsodálkoznak, a Jobbik szimpatizánsok meg azért, mert bejött az, amit jósoltak közv.kutatók, csak ők nem akartak nekik hinni. Csak nem értem, eddig ők szemellenzővel jártak a nagyvilágban?

2010. ápr. 12. 11:05
 19/32 anonim ***** válasza:
50%

"Csak nem értem, eddig ők szemellenzővel jártak a nagyvilágban?"


én is azt hittem megverjük az mszp t

de csak 2 mandátummal maradtunk le

hozták a rasszista kártyát megvettek 1-2 romát ami borítékolható volt

és mozgósítottak 1-2 liberálist vagy baloldalit

ennyire futtatta


a jobbiktól mint új párt ez azért nem rossz eredmény

most már ők is kapnak támogatást

esetleg ők nekik is lesz valamilyen TV jük mint a Fidesznek vagy mszp nek


eddig szinte a semmiből saját zsebből gazdálkodtak most már lesz valamennyi + tőke is


szerintem ez nem rossz


ja és persze jó hogy jobboldali kormány van

2010. ápr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

"most már ők is kapnak támogatást

esetleg ők nekik is lesz valamilyen TV jük mint a Fidesznek vagy mszp nek

eddig szinte a semmiből saját zsebből gazdálkodtak most már lesz valamennyi + tőke is "

Ha csak el nem kezdenek korrupcióval mindenféle pénzt összeszedni, akkor nem fognak tudni tévét eltartani. Szerinted az amúgy is rossz pártfinanszírozási törvényben a tévékre pénzt adnak?


"hozták a rasszista kártyát megvettek 1-2 romát ami borítékolható volt

és mozgósítottak 1-2 liberálist vagy baloldalit "

Liberálisok nem nagyon szavaztak rájuk. Az ő szavazatukat elvitte a Fidesz, LMP, MDF.

Romát meg ha megvettek, akkor miért nem jelentik fel őket? Ez elvileg törvényellenes. Ha a Jobbiknak tudomása van róla, akkor tegyen ellene, ne csak beszéljen a nagyvilágba! Más a pletyka, és más a tény.

2010. ápr. 12. 11:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!