Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz mennyire fogja...

A Fidesz mennyire fogja tönkretenni az országot? Be fogja stoppolni a béreket, hogy még több jusson a nagytőkének? Mit ad el, még több piacot az Eu nak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 10:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
26%

Nem tűnt még fel, hogy a pánikkeltés, meg a vádaskodás már egyetlen Fidesz-szimpatizánst sem érdekel? Az utóbbi években immunisak lettünk rá... Annyi szemetet próbáltak már a pártunkra dobálni, hogy kialakult az "öntisztulásunk". :) Annyi mindent hazudtak már erre a pártra, és annyiszor bizonyítottuk, hogy nekünk van igazunk, hogy végre valóban elnyertük az ország nagyobbik részének a bizalmát. A rágalomhadjárat, ami kétszer nyerte meg az MSZP-nek a választásokat, idén visszaütött.


Tegnap egy hálás, könnyes szemű Orbán Viktort láttam a tévében. Egy olyan embert, akiben elhivatottság van, és aki vállalja a felelősséget, még akkor is, ha tudja, hogy ez a felelősség sosem volt még ilyen nagy, mint most, hogy a szavazópolgárok nagyobbik része neki, és a pártjának adta a bizalmat.


(Csak egy kis apróság: azokban a kerületekben, ahol még nem dőlt el a mandátum sorsa, és lesz második forduló, javarészt ott is mindenütt a Fidesz politikusai vezetnek...)

2010. ápr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

11.00:a te szemed is könnyes lesz,ha viszi a bank a házadat a fejed felöl.

Értesd már meg,hiába várod a csodát,nem fog bekövetkezni.

Nem fog a férjed jobb állást kapni,nem lesz "jó fizetése".

Rajtatok a lottó ötös segíthet,nem az Orbán...

2010. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Tegnap egy hálás, könnyes szemű Orbán Viktort láttam a tévében.


Igen, már is belekönnyezett, hogy mennyit bír majd lopni!


Egy olyan embert, akiben elhivatottság van, és aki vállalja a felelősséget, még akkor is, ha tudja, hogy ez a felelősség sosem volt még ilyen nagy, mint most, hogy a szavazópolgárok nagyobbik része neki, és a pártjának adta a bizalmat.


Bizalom = tejhatalom = sok sok milliárd, és az ország totális kiárusítása.


Akit a Soros alapítvány támogatott, abból nem lesz szalonna!

2010. ápr. 12. 11:11
 14/31 anonim ***** válasza:
42%
11:00 igen, jól látod és most meg fogod kapni, hogy te is hazug vagy mert a XIII. kerületben van 2 szoci aki többet kapott. Én már feladtam és elfogadom, hogy elvakultnak titulál sok ember. Én úgy érzem a jó oldalon állok, mert ezen az oldalon mosolygó emberek, családok és dolgozni akaró emberek vannak. Én nem láttam bőrtangában magamutogató embereket, habzó szájú mocskolódó egyéneket. Vagy rosszul látom? Szomorú a megosztottság, de a kerítés két oldalán lévők közül kik vannak bezárva. Azokról az emberekről akivel nap mint nap találkozom és tanult emberek, szeretik a természetet, szeretnek élni, szeretik a családot a gyermekeket, vannak céljaik és ötleteik, eddig még mindig kiderül, hogy egy oldalon állunk...
2010. ápr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
44%

Még annyit hozzá:önkormányzati lakást se fogtok kapni egy gyerekkel.Azt megkapják a sokgyerekesek...

Te mikor fogsz észheztérni?Ha az utcán állsz majd,és a gyereked sírni fog,hogy éhes?Vagy még akkor is az lesz a lényeg,hogy Orbán győzött?

2010. ápr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
11.11:az álmodozó birkák oldalán?
2010. ápr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Kérdőjelet akartam írni: Szomorú a megosztottság, de a kerítés két oldalán lévők közül kik vannak bezárva? - és még mielőtt valaki kiforgatná szavaim, lelki bezártságra gondolok...
2010. ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Ingatlanadó biztosan be lesz vezetve. Ugyebár nagy mellénnyel megígérte Orbán, hogy ha az Mszp bevezeti akkor ők a hatalomra kerülésük után azonnal eltörlik, de egyik interjújában Kósa Lajos már utalt rá, hogy valamiből bevételt kell előteremteni, tehát hiába alkotmányellenes valahogy majd megoldják, hogy bevezethető legyen. Nekem egészségügyi okokból csak egy gyerekem van kikérem magamnak azt, hogy más adókedvezményt kapjon azért, mert 3 gyereke van. Kikérem magamnak, mert most is tisztességesen dolgozom heti hat napot, hivatalosan be vagyok jelentve, rendesen adózom. És nem vagyok hajlandó többet dolgozni, hogy más három gyerekét eltartsam, így is annyi kedvezményt kapnak a sokgyerekes ismerőseim, hogy csak ámulok és bámulok!! Én az egy gyerekemre többet fizetek iskolában. ebédre, tankönyvre, kirándulásra, mint 3 gyerekes ismerősöm aki otthon mereszti a seggét és közel annyi pénzt hoznak a gyerekei, mint az én fizetésem.
2010. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
33%

Joggal dobáltak szemetet a Fideszre.8 évig csak kampányolt egyfolytában.Amikor még kormányon voltak,a gazdagoknak az érdekeivel törődtek csupán.És legalább annyit loptak,mint az MSZP.( Országimázs-központ,Heppy-End KFT,autópálya stb.)Azért volt könnyes a szeme,mert végre újra a pénzeszsák közelébe kerül.

Az öntisztulás pedig hülyeség.Éppolyan fanatikusak a Fideszesek is,mint a jobbikosok.Csak az egyik Orbánt isteníti,a másik pedig Vonát.

Őszig még nem lesznek megszorítások,mert az önkormányzati választásokat is megakarja Orbán nyerni.

Azután a kisemberek örülhetnek,ha legalább zsíroskenyérre jut nekik.Az Alkotmányt kedvükre módosítják,újra Fideszes lesz a Bankelnök,a Bíróság és az ügyészség.Nem lesz senki,aki felelősségre vonhatná őket.MÉG a válsztók sem 4 év múlva.Ha megadja a kettősállampolgárságot,akkor,ahogy Navrasits már megmondta,20 évre bebetonozzák magukat a kormányzásba.

A törvény szerint valkóban ők nyerték a választást! De ez nem az ország többségének az akarata.

A választásra jogosultaknak kb.fele ment el szavazni,és ennek fele szavazott a Fideszre.Valójában ez a lakosság negyede csupán,és nem a többség.

2010. ápr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
52%
Most meg lett adva a fidesznek a hatalom.Játszhatnak ahogy akarnak ,és milyen jól fognak szórakozni.Most jön a 4 év a pokolban.Meglesz a 2/3-os többség és teljes a tejhatalom.Senki sem fogja tudni megállítani őket.Ha van aki szerint eddig nehéz volt élni ebben az országban,az most még jobban felkötheti a gyatyáját,és készülhet a legrosszabra.Jövő hónaptól az áremelések csak a kezdet lesz,mert ezek hoznak magukkal még egy embert és az utolsó vércseppet is ki fogják szívni belőlünk.A szavazők többsége ezt akarta.Most mindenki eszi amit főztetek.
2010. ápr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!