Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek fognak és kell,...

Szerintetek fognak és kell, hogy fejek hulljanak a tegnapi ziccer miatt? OVB-re gondolok! (? ) ) Amúgy mit gondoltok a 2. forduló jelentős tud lenni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még egy sima,tanyasi tesco-ban is megoldják az ilyet!Ha hosszú a sor,már halljuk is a másik pénztártól,hogy "lehet ide is jönni".Úgyhogy,vesszenek a rugalmatlan bürokraták!
2010. ápr. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem.

a törvény, ami az egészet előidézte elsöprő töbséggel ment át a parlamenten, úgyhogy max. a jobbik mondhat erről bármit.


az OVB meg tetszik, nem tetszik, nem törvényhozó szerv. ha a törvényben az van, hogy a kampánycsend az a szavazás végéig tart, akkor addig tart. maximum azért lehetne megb@szni őket mert megengedték a szavazás vége elött az információk hivatalos kiadását.

2010. ápr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Fidesz és az MSZP egyaránt megszavazta ezt az idióta módosítást. Nekem nagyon gyanús, hogy szándékos volt a feszültségkeltés és az időhúzás mindkettőjük részéről.
2010. ápr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem is feltűnt.Mint ahogyan az is,hogy rengeteg egyetemista keveredett a szavazóhelyiségekhez estére.

Nem szeretem az össze-esküvés elméleteket,de furcsa

2010. ápr. 12. 08:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát épp az egyetemisták nem érdekelnek, Pécs pl. egyetemváros, akár Miskolc vagy Szeged vagy Budapest központja. De baromira elhúzták az időt, baromira nem érdekelt 7 után már senkit a módosított kampánycsend, és biztos, hogy szándékos volt 1-1 helyre összetömöríteni a máshol szavazókat (volt, aki nem várta ki a sort, és hazament, és nem szavazott).

Nem tudom, meddig tart a tűréshatára az embereknek, de van egy megérzésem, hogy közel vagyunk ahhoz, hogy boruljon a bili.

2010. ápr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!