Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a különböző televíziós műsorokban (TV2) letegezik Orbán Viktor miniszterelnökünket és utána még "jó pofin" nevetgélnek is rajta?

Figyelt kérdés
Mert szerintem felháborító! Egy kis tisztelet, vagy valami, nem?
2010. ápr. 11. 23:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi? Én nem láttam ilyet?
2010. ápr. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyszer meg az egyik LMP-s rágózott a háttérben.
2010. ápr. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont az a tiszteletkinyilvánítás, hogy közvetlenül lehet beszélni vele, és nem kell felmagasztalni, mint Gyurcsányt meg Vonát!
2010. ápr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az semmi én azt hallottam, hogy Amerikában MINDENKIT letegeznek!!!!


Komolyra fordítva nagyon helyes, ne legyen már megint tekintélyuralmi rendszer...

2010. ápr. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mert Orbán nem ember?? Őt nem lehet tegezni vagy mivan a kérdezővel, sötét?
2010. ápr. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:56

Vonát nem is kell magasztalni! A múltkor teljesen baráti hangnemben beszélgettem vele!

2010. ápr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hatalmas OV Miniszterelnökünk érinthetetlen, felfoghatatlan, tökéletes, csodálatos, gyögyörű.... stb.

Ezt szabad mondani? Mit fog tenni az a hülye? megszedi magát, nekünk jobb nem lesz, és?

2010. ápr. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Mert Orbán nem ember?? Őt nem lehet tegezni vagy mivan a kérdezővel, sötét?"


Vagy előtt vessző, mi van külön, te sötét:) Talán próbáld meg értelmezni, amit olvasol: "mi a véleményetek". Nem azt jelenti, hogy nem lehet más véleményetek, hanem azt, hogy kíváncsi vagyok a véleményetekre. Nem pedig az oktalan személyeskedésre.

2010. ápr. 12. 00:04
 9/15 A kérdező kommentje:

"Az semmi én azt hallottam, hogy Amerikában MINDENKIT letegeznek!!!!"


Az angolban valójában a magázás terjedt el. Olyannyira, hogy már nincs is külön tegezés és magázás. Csak egyféle megszólítás van, amit viszont nem tekinthetünk igazából egyiknek sem. Mindenesetre eredetileg a "you"-t nem tegezésre használták, nézz utána nyugodtan.

2010. ápr. 12. 00:11
 10/15 A kérdező kommentje:
Megértem a véleményeteket, de elég szélsőséges válaszokat kapok. Ugyanis attól, hogy megadjuk a tiszteletet egy másik embernek, aki nem a haverunk, hanem például egy miniszterelnök, attól még nincs tekintélyuralmi rendszer...
2010. ápr. 12. 00:13
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!