Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis milyen változásokat...

Mégis milyen változásokat vártok/várnátok a Jobbiktól?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem, mert én nem értem ezt a nagy rajongást...
2010. ápr. 11. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem érted ezt a nagy rajongást? Bocsi, hány éves vagy? Ebben az országban élsz?
2010. ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
19%

Azt, hogy ki merje valaki mondani a parlamentben, hogy ki bűnöző. Merjenek beszólni.

amúgy fidesz!!!!

2010. ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én 38. Vagyis már nem hiszek a mesékben :)) És te??
2010. ápr. 11. 19:21
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos sok jót nem lehet tőlük várni.
2010. ápr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

Én sem értem, így érdeklődtem a szavazóiknál.


A legtöbbje azért, mert félre van vezetve, egy az egyben átvette az emeszpés fideszgyűlöletet. Ezt csak azért mondom, mert ha szóbahozom, hogy a fidesz is ugyanezt akarja, csak nem országromboló módon, egyből elkezdenek zsidózni, hazugozni.

Szóval, tetszik nekik, hogy a Jobbik annyira magyarkodik (cigányok, gárda, multik kiverése), tetszik az elszámoltatás (az már nem tűnik fel nekik, hogy Morvai Krisztike el akarja töröltetni a mentelmi jogot, de a "parkolójegyet" a mentelmi jogával akartamegúszni)


NAgyon durva helyzetben van az ország, elkeseredettek az emberek, így könnyebben hajlanak a szép, de üres szavakra (ahogy annak idején az mszp hazugságaira is.)


Én remélem a legjobban, hogy tényleg szebb jövőt hoz az a kétmércés, álmagyar, szánalmas jobbik, ha már beszavazták őket, de sajnos erre nem sok az esély. De legyen igazuk a "szebbjövőt"ösöknek.

2010. ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%

Mert egy sokkal jobb országban élhetnénk ha győzne


Politikus és kisebbségi bűnözés megfékezése

2010. ápr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

19:22 Köszi, pontosan így gondolom én is!

Aki hisz bennük, szerintem nagyon naiv, vagy nagyon butuska lehet...:)

2010. ápr. 11. 19:32
 8/16 anonim ***** válasza:
Miért, akkor kinek higgyen az ember már nem azért? Az Mszp-nek? Köszi de nem. A Fidesznek? Már bemutatkozott ő is. Szerintem meg amíg nem tudjuk hogy ki hogy kormányozna nem kell leszólni senkit.
2010. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én már senkinek nem hiszek, mert mindegyik hazudozik és ígérget, hogy hatalomra kerüljön. A jobbiktól meg egyenesen rettegek. Én békét és nyugalmat szeretnék a hazámban, nem háborút, pedig az ilyen radikális gondolkodásmód, ez a véresszájú mocskolódás még több erőszakot fog gerjeszteni. (de szívből remélem, hogy nem jutunk el idáig.)
2010. ápr. 11. 19:45
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Békét és nyugalmat szeretnél? Lépj ki az utcára este 22.00 óra után. Rájössz, hogy most közel sincs sem béke, sem nyugalom. Férfi létemre nem merem kitenni a lábamat, mert félek hogy megvernek, leszúrnak, lelőnek, megölnek. A cigányokról meg szerintem ne is beszéljünk... Vagy inkább az a megoldás, hogy adjuk nekik a segélyt, a más megdolgozott pénzét és maradjon minden ugyanígy még 50 évig? Az a legnagyobb gond, hogy mindenki változást akar, de tenni senki nem akar ellene. Mindenki befekszik a fotelba aztán csak panaszkodik. Inkább maradjon minden ugyanilyen sz.r, csak legyen nyugalom. Ez aztán a jó felfogás. És akkor csodálkozunk hogy mindenhol a béka pi..ája alatt vagyunk. Hát így látom én.
2010. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!