Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennyit sem ér a választás?

Ennyit sem ér a választás?

Figyelt kérdés

Most teljesen mindegy ki kire szavaz. De mostanában itt is, meg máshol is, meg sok embertől hallom , hog yszerinte nem éri meg szavazni. Az emberek belefáradtak ebbe, mintha akkor ha nem szavaz akkor jobb lenne nekik. Na de annyit sem ér hogy aznap oda menjek szavazni és egy francos X-et tegyek valahova? Na de erre senki sem gondol egy picikét? :

https://www.youtube.com/watch?v=mksJLOe1xhI

Most lényegtelen, hogy ez MDF vagy nem, de amiről szó van benne az kifejezetten jó. Mi lenne ha nem reményvesztve gondolnánk a szavazásra, hanem így? Miért nem így go dolnak a szavazás lehetőségére az emberek?



2016. jún. 4. 20:17
 1/5 A kérdező kommentje:
+vagy gondolok itt arra is ha feleslegesnek tartják a szavazást. És ha nem az? Mert valójában az eredmény meghatározza az életünket.
2016. jún. 4. 20:20
 2/5 anonim ***** válasza:
11%
mert az értelmes emberek tudják, hogy az igaz út nem a demokráciában, hanem a feudalizmusban/jobb oldali diktatúrában /esetleg a monarchiákban lelhető fel
2016. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan a rendszerváltás óta mindig elmentem szavazni,de nem vagyok benne biztos,hogy 2018-ban is így teszek.Az a helyzet,hogy ha az ember látja,mihez kezdenek politikusaink az elnyert hatalommal("oldaltól" függetlenül),akkor egy idő után besokall.Nem csak a szavazásra sajnálja az időt,hanem esetleg nem akar újra meg újra csalódni a választottjában,vagy épp szégyenkezni miatta.
2016. jún. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát....igen. Értem amit mondasz. Na de én azon az elven vagyok, hogy egyikse tökéletes, de akkor is egyik rossz lehetőségtől jobb. És legalább annyit tegyek ezért a lehetőségért, hogy elmegyek szavazni. Szerintem ennyit azért kell.
2016. jún. 4. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:
A kétfarkuakra legutobb sem lehetett szavazni. Nekem ök az utolso reményeim pártok vonatkozásában.
2016. jún. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!