Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Végre megérett már arra a...

Végre megérett már arra a jobbik hogy kirúgják Novák Elődöt?

Figyelt kérdés
2016. máj. 25. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Zagyva György-el együtt kellett volna elküldeni, legirritálóbb figurái a pártnak, visszavetnek a népszerűségéből bőven.
2016. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 partizana ***** válasza:
9%
Sokáig szimpatizáltam a párttal, de Novák mindig is ellenszenves volt. Mindig is negatív hatással volt a pártra, vagyis mióta nem a radikális réteget szeretnék megszólítani már elsősorban, azóta biztosan. Az ilyen szereplők kirúgásával sokat nyernének, bár minimálisan vesztenének is táborukból szerintem. Az én szememben biztosan pozitívan befolyásolná a pártot, és ez esetben rájuk is szavaznék jó eséllyel.
2016. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

miért lenne ellenszenves? miért számít a poltikában te jó ég hogy ki szimpatikus, esetled ha hosszú lenne a haja, vagy szakálla lenne, vegy máshogy beszélne, már szavaznál rá? ne legyünk ilyen egyszejtűek. az hogy ELLENSZENVES NEM ÉRV A POLTIIKÁBAN

azután is ellenszenves miután pl elolvasod az aleln. vál. -ra írt levelét? mert akkor baj van az értelmeési és morális kéepsségeiddel:

[link]

2016. máj. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 partizana ***** válasza:
Nem kedves utolsó nem olvastam a levelet. Kisebb kihagyás után kezdtem el foglalkozni a politikával újból. Ellenszenves mert ahogy viselkedik az nem éppen szimpatikus a többségnek, mondjuk ki; olykor primitív, persze nem annyira, mint az iszákos MSZP-s Szanyi. De viselkedése nem mindig volt elfogadható, az meg, hogy a kuruczinfohóz köze van (nem is kevés, már alapból hátrány. Nem azért mert szemüveges vagy valami, viselkedése az ami sok esetben nem tetszett.
2016. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

pont semmi köze a kukuchoz szerintem - ami titkosstolgálat kezdeményezés alapból.


amilyen gyámoltalaqn szegény az ügye után, szerintem simán levonható ilyen köv-tés.

bővebben ezeken a linkeken:

[link]


de nem is olvastad el most a levelét? nagyon érdekes pedig, és rávílágít, valójában novák a jófiú.

2016. máj. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!