Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az RTL Klub és a TV2 az MSZP-s?

Az RTL Klub és a TV2 az MSZP-s?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 20:36
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
50%
Hülye vagy.Egyik Szdsz, másik pedig Mszp.Ennyit sem tudsz a környezetedről te szerencsétlen?ATV Mszp, Hír Tv Fidesz.Hogy értelmezted a napi híreket?Ja barikád mögé bújva???Istenem és ilyenek szavaznak a sorsunkról!:)))
2010. ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
"Istenem és ilyenek szavaznak a sorsunkról!" - jaj te szegény, még nem szavazhatsz? Nem töltötted még be a 18-at? Hát meg is látszik a hozzászólásodon.
2010. ápr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
55%
89-es:)Te tévedésben vagy.Csak itt hónapok óta megy az ész osztás úgy, hogy az alap dolgokkal nincsenek tisztában az ide beírók!Nézz vissza a kérdésekben és a rájuk írt válaszokban!
2010. ápr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
17%
Minden média MSZP komcsi szar, ezért vesztett el a jobb oldal két választást is. Most, hogy kihátrált mögülük a média, nyehegnek is a pirosak. :DD
2010. ápr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
én úgy tudom,RTL mszp,TV2 fideszes
2010. ápr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
30%
igen
2010. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Inkább baloldali beállítottságú, de lehet, hogy ez a 8 év MSZP miatt (oda húznak, ahol több a pénz). Akkor most gondolom kezdenek húzni a Fidesz felé, mert MSZP "elbukott".

Nekem mindegy, mert sose nézem ezeket, általában magyar adót sem.

Híreket, időjárást neten nézem, ha épp érdekel.

Filmeket vagy DVD-n, vagy online, esetleg letöltöm.

Más mi van? Ja, a különböző show-k. Na, azokat meg sehol se! Egyedül a celebes baromságot néztem online, hogy képbe legyek, miről beszélnek még a fősulin is. Nem volt nagy durranás :(

Engem "sajna" a IDiscovery, History stb adók érdekelnek, mert ahhoz csóró vagyok, hogy elutazzak messzi helyekre, de ezek közelebb hozzák. Még ha csak TV-n át :) Nem lennék egy jó reklámember :D

2010. ápr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
44%
Hát akkor nagyon rosszul tudod...Sosem volt a "csiga Tv"Fideszes:))))De ha te úgy tudod...
2010. ápr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
TV2 RTL klub kereskedelmi csatornák nem tartoznak egyik párthoz sem. Mit nem lehet ezen felfogni. Nekik a bevétel számít még egymás műsorát is másolják. a Hír Tv fideszes ez biztos. Nem igen nézem egyiket sem. Általában természet és ismeretterjesztő csatornákat nézek (spektrum ,National Geographic, Da Vinchi Learning..stb De inkább internetezek és kutyázom..
2010. ápr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Hír tv és az echo tv fideszes.

Rtl klub meg nagyon fidesz gyanus nekem.

Ugyanis csak ez az egy oka lehet hogy megy a fábry show.

2010. ápr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!