Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az RTL Klub és a TV2 az MSZP-s?

Az RTL Klub és a TV2 az MSZP-s?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 20:36
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Kormánypárti. Ez alatt értem a mindenkori kormányt. Már most kezdenek a Fidesz felé húzni, menekülnek a süllyedő hajóról.
2010. ápr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Nincsenek elveik, csak a pénz és a haszon számít. Nyilván sokféle nézetű ember dolgozik ezekben a tévékben, de ezeket elnyomják a pénz-érdekek. Mivel a pénz=hatalom, és a média=hatalom, a hasonló hamar megtalálja a hasonlót. Éppen ezért pártsemleges objektív tévé örökre hiú ábránd marad.
2010. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Pénz emberek pénz.Szerintetek a jobbik miért szüntetné meg??Meg a sok hülyeség áhh.:@
2010. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
13%

Egyiket se nézd egyik se hiteles!!



HIRTV!!!!

2010. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
hát biztos hogy nemfogom a hírtv-t nézni,mert nem vagyok fideszes
2010. ápr. 11. 21:43
 16/33 anonim ***** válasza:
IGen, mivel az RTL és a TV2 egy és ugyanaz! Nehogymár bedőljetek annak, hogy ez 2 rivális csatorna! Én dolgoztam gyakornokként a TV2-nél, így pontosna tudom, hol vannak a stúdióik, irodáik szb. Aztán egyszer az Expresszben statisztákat kerestek a Mónikába, hát mit ad Isten, a TV2 címét adták meg!
2010. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
77%
kereskedelmi tv-k..tudod mit jelent?hogy olyan mint bármelyik cég célja a profit amit meg bevételből kap.minek maradna egy sülyedő hajon...ebbe nincs semi rossz egyszerűen ez a gazdaság...nem párttol függ hanem ahol megfizetik mért ti ha panasonicnál dolgoztok és több pénzt igérneka pfilipsnél akor nem mentek át?majmok
2010. ápr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
nem tök mindegy? én nem azért nézem, hogy merre húz, hanem mert vannak olyan műsorok, sorozatok, amiket szeretek :) Csak a buta embereket lehet az orruknál fogva vezetni...
2010. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet ezt a két csatornát besorolni, ami viszont biztos: hír tv fidesz közeli, atv mszp közeli.
2010. ápr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

tegnap 20:38-as mondta meg az igazat!! Biboldó!!!Nézz már rájuk! Ezzel mindent megtudtál!

Egyébként ahhoz, hogy egy csatornát nézz, nem kell egy bizonyos pártállás, érdekes műsor bárhol lehet, ezt nem szabad tagadni! Még az RTL-en is! Ma este jön a fénypont!! Győzike show!!! Szégyen és gyalázat!

2010. ápr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!