Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pokorni lebukott! BRFK elrende...

Pokorni lebukott! BRFK elrendelte a nyomozást, annyi a fidesz 2/3 nak? Akik még nem döntöttek ezek után biztos nem a fityeszt választják.

Figyelt kérdés

A BRFK ma elrendelte a nyomozást a XII. kerületi ingatlanpanama ügyében, miután Pokorni Zoltán polgármester cáfolat helyett egy rögtön leleplezett hazugsággal védekezett. Most már mindenki értheti, miért nyilatkozta a Magyar Hírlapnak 2009. május 30-án az álláshalmozó politikusbűnöző azt, hogy kétélű dolog az elszámoltatás. Úgy tűnik, Pokorni Zoltán Fidesz-alelnöknek nem elég az, amit országgyűlési és fővárosi közgyűlési képviselőként, valamint polgármesterként keres.



http://www.youtube.com/watch?v=VIDNtYIJGL0&feature=player_em..


gyerekek nem lesz itt 2/3


2010. ápr. 9. 16:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Ez csak blöff az mszp részéről. Utána úgy is kiderül, hogy szó sem volt ilyenről!"


??? na ne viccelj


a bizonyítékok nem ezt mutatják

2010. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez csak blöff az mszp részéről. Utána úgy is kiderül, hogy szó sem volt ilyenről!



Jahh!

Az ügyészség is viccel, így az előre látható Fidesz kormány esetén is elrendelte a nyomozást.


Csupa vickeráldós ember.


Neked sem a lábad fáj!

2010. ápr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én száz méterre lakom attól a helytől, ahová azt a bevásárlóközpontot akarják építeni. Igazság szerint itt a környéken mindenki szarik az ügyre. A szóban forgó terület kb. akkora, mint egy nagyobb családi ház. Gyűlölöm a fideszt, de speciel Pokornival nincs túl sok bajom, még a történtek ellenére sem. Szerintem megint ő fog nyerni a kerületben, ahogy már évek óta (azt nem mondom, hogy én is rá szavazok)
2010. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!