Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pokorni lebukott! BRFK elrende...

Pokorni lebukott! BRFK elrendelte a nyomozást, annyi a fidesz 2/3 nak? Akik még nem döntöttek ezek után biztos nem a fityeszt választják.

Figyelt kérdés

A BRFK ma elrendelte a nyomozást a XII. kerületi ingatlanpanama ügyében, miután Pokorni Zoltán polgármester cáfolat helyett egy rögtön leleplezett hazugsággal védekezett. Most már mindenki értheti, miért nyilatkozta a Magyar Hírlapnak 2009. május 30-án az álláshalmozó politikusbűnöző azt, hogy kétélű dolog az elszámoltatás. Úgy tűnik, Pokorni Zoltán Fidesz-alelnöknek nem elég az, amit országgyűlési és fővárosi közgyűlési képviselőként, valamint polgármesterként keres.



http://www.youtube.com/watch?v=VIDNtYIJGL0&feature=player_em..


gyerekek nem lesz itt 2/3


2010. ápr. 9. 16:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

jelentősen visszaesett a támogatottságuk


főleg a hangfelvétel után.. :)

2010. ápr. 9. 16:48
 2/13 anonim ***** válasza:
ja ja szerintem is sokat vesztettek ebben a 4 napban
2010. ápr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szerintem viszont nem fognak túlságosan visszaesni, mivel erre már egyszerűen késő. holnaptól kampánycsend és nem fog senki sem erről beszélni már!

Amit én mondjuk sajnálok, mert így az emberek rózsaszín felhők között megválasztják, aztán lesz kopp.

2010. ápr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tessék végre elfogadni, nem lesz 2/3!
2010. ápr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

ugyan mik ezek a morvai kerékbilincse meg a részegen lefotózott jobbikos után!

(:DDD)

2010. ápr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Érdekes még a választás finisében is találnak gócpontokat. Jó sok góckutató van már itt országunkban. De hányat nem pukkantottak még ki. Nem most kellett volna elkezdeni.
2010. ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Én is kiábrándultam az utóbbi napokban a fideszből, most már csak a Jobbikban bízok!


Vasárnap eldől minden!

2010. ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

vicceltek az egész város erről beszél már nálunk is


sokan tudják már :)

2010. ápr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
Ez csak blöff az mszp részéről. Utána úgy is kiderül, hogy szó sem volt ilyenről!
2010. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

a metropol újságban is benne volt a hangfelvétel igaz kisebb blokkban de írtak róla. index is írt mind2-ről. tehát lejutott a legtöbb emberhez.


tudjátok akik a kisebbik rosszra akarnak szavazni, azok közül sokaknak a jobbik lesz a kisebbik rossz így.


főleg azoknál akik félnek a kommunizmustól, attól, h nyilvántartásban vannak meg ilyenek.

2010. ápr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!