Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan akit ez az oldal...

Van olyan akit ez az oldal győzött meg arról hogy valakire szavazzon, vagy ne szavazzon?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra hogy sokan kampányolnak itt valami ellen, vagy valamiért, sokan akarnak különböző pártokat lejáratni, népszerűsíteni.


De van olyan ember aki ezt az oldalt olvasgatta és a válaszok akármelyik kérdésnél meggyőzték hogy valamelyik pártra szavazzon? Vagy éppen elriasztották a korábbi döntésétől és most másra szavaz(vagy egyáltalán nem szavaz)?


2010. ápr. 9. 16:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
igen én is az utolsóval értek egyet.
2010. ápr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
illetve az előzővel.
2010. ápr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
18%

Igen.

Egypár embernek megmutattam,hogy hogyan náciznak a fideszesek...

2010. ápr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Személy szerint én lefosom kinek mi a véleménye én eldöntöttem és engem nem befolyásol senki írása.

Mint ahogy sztem a kampány szó hazugság sorozatot jelent, így az sem érdekel, kinek mi a véleménye 1-2 pártról. Az az egy amit nem kéne hagyni, hogy Orsós Viktor itt király legyen tejhatalommal...

2010. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!