Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan akit ez az oldal...

Van olyan akit ez az oldal győzött meg arról hogy valakire szavazzon, vagy ne szavazzon?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra hogy sokan kampányolnak itt valami ellen, vagy valamiért, sokan akarnak különböző pártokat lejáratni, népszerűsíteni.


De van olyan ember aki ezt az oldalt olvasgatta és a válaszok akármelyik kérdésnél meggyőzték hogy valamelyik pártra szavazzon? Vagy éppen elriasztották a korábbi döntésétől és most másra szavaz(vagy egyáltalán nem szavaz)?


2010. ápr. 9. 16:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

nem hiszem


de jó belinkelgetni az mszp fidesz disznóságait


szembesíteni az elvakult szavazó bázisukat a tényekkel


hogy az egyik 4 évben a fidesz a másikban az mszp vágja őket pofán

a rendszerváltás óta

2010. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%

hát ja kb erre jó hogy az orruk alá "linkljük"


a tényeket


talán magukba szállnak végre egy kicsit

és visszavesznek a fiatalos lendületükből

2010. ápr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2010. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem van. De mi itt inkább egymást szoktuk kiosztani. :)
2010. ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Hiába linkelsz vagy írsz.

A sok elvakult egyszerűen nem látja hogy a rendszervarázslók, már mind megvásárolt tolvajok.

Akik nem úgy születtek hogy milliárdosok, csak a törvénytelen korrupt kapzsi tette őket azzá.

Hogy leszarják mi is van az országba, hisz már az első választások előtt meglettek véve. A vicc, hogy a józan eszüknek sem hisznek. Persze az MSZP már megbukott, és már csak 4 év kell hogy megszabaduljon az ország a rablóktól. Viszont a nagytőke is tudja ezt, és szörnyű utolsó 4 év lesz, mert amit tudnak azt még lehúzzák.

2010. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

írt már olyan aki megírta, hogy elege lett a fideszből, és inkább jobbik meg ilyenek. és fordítva is.


persze lehet, hogy kamu és csak játszották magukat.


viszont az ország nagy része jellemtelen emberekből áll.

könnyű őket mozgatni manipulálni.


vannak voltak sokan akik a fidesz és jobbik között vaciláltak. lehet, hogy volt aki itt döntötte el, hogy kire voksol.


de inkább az oldal adok-kapok féle.

szerintem meg kéne szüntetni itt a politika topicot, jót tenne az embereknek.


sajnos én is sokszor abba a hibába esek, hogy látok valami egetverő baromságot vagy hazugságot és akkor muszáj beírnom. pedig tudom, hogy nem fogok meggyőzni senkit és csak a gyűlöletet kapom vissza (nem speciel nem a jobbiktól kaptam sok ok nélküli gyűlölködést, de ők is kiveszik a részük persze).

2010. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem két ember írta azt konkrétan, hogy meggyőztem őket, hogy kire érdemes szavazni. Nem tudom, igazat írtak-e, de ha igen, akkor már megérte, hogy ide írogatok.


Egyébként nem kell feltétlenül arra szavazni, akit a másik ember jónak tart. De gondolkodni, érvelni, és főleg: mérlegelni időnként a saját pártszimpátiánkat, igenis kell, és érdemes!

2010. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Igen az erőszakos jobbikos nyomúlás kiábránditott a pártból.
2010. ápr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Utolsóval értek egyet.
2010. ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Engem a gyk.hu-n lévő szövegek győztek meg arról, hogy a Jobbik teljesen olyan, mint az MSZP, a volt szoci szavazói egészen az MSZP képére formálták. Mondjuk amúgy se voltam jobbik-szavazó, de ez egy fontos tanulság volt.
2010. ápr. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!