Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is jót lépett az...

Szerintetek is jót lépett az Orientalista.hu a NATO-propagandista rágalmazásokra és hazugságokra?

Figyelt kérdés

Kb hét hónapja szintén le próbálték járatni az Orientalistát, mivel ha valaki az USA-szaúdi elmebajt és agresszív külpolitikát kritizálni meri, az a nyugati hírportálok szerint egyértelműen "orosz-propagandista".


De az orientalista akkor is lépett:

[link]


Egy hónapja a NATO-propagandista index is leadta a cikket, melyben hazugul "orosz-propagandistának" nevezi az orientalistát, a válaszra meg persze nem voltak kíváncsiak.


Itt az Orientalista.hu reagálása:

[link]


Szerintem ez eléggé árulkodó, hogy ki is a propagandista...



2016. máj. 14. 15:05
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
30! Nem tudom, már nem vagyunk olyan viszonyban, hogy ilyet megkérdezzek, bár lehet nem is örülne neki, ha fölemlegetném.
2016. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező


Ez a tipikus példája azoknak az oldalaknak amik egy alternatív valóságot ábrázolnak.

Elolvastam a 2 cikket amit küldtél, és elolvastam még párat, hogy teljes képem legyen.

Na most, a helyzet az, hogy az oldalon található cikkek nagy része nincsen semmilyen forrással alátámasztva. Adatok alig szerepelnek, források meg szintén csak elvétve.

A legjobb példa erre az "Oroszország befenyítette Amerikát című cikk".

Innentől kezdve ez az oldal NEM híreket közöl, hanem véleményeket.

Ki a propagandista?

Az aki számunkra nem tetsző véleményt formál.


Neked az Index meg a VS propagandista oldal mert orosz párti vagy. Nekem meg többek között ez, mert én atlantista vagyok.


Az eredeti kérdésre visszatérve:

Jól tette-e?

Nem.

Miért nem?

Mert ez a 2 cikk azzal foglalkozott, hogy ,ások mit gondolnak az oldalról. Márpedig vélemény különbségek mindig is lesznek, tehát ezen nem érdemes leragadni.

Az ilyeneken túl kell lépni és ennyi.

2016. máj. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!