Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is jót lépett az...

Szerintetek is jót lépett az Orientalista.hu a NATO-propagandista rágalmazásokra és hazugságokra?

Figyelt kérdés

Kb hét hónapja szintén le próbálték járatni az Orientalistát, mivel ha valaki az USA-szaúdi elmebajt és agresszív külpolitikát kritizálni meri, az a nyugati hírportálok szerint egyértelműen "orosz-propagandista".


De az orientalista akkor is lépett:

[link]


Egy hónapja a NATO-propagandista index is leadta a cikket, melyben hazugul "orosz-propagandistának" nevezi az orientalistát, a válaszra meg persze nem voltak kíváncsiak.


Itt az Orientalista.hu reagálása:

[link]


Szerintem ez eléggé árulkodó, hogy ki is a propagandista...



2016. máj. 14. 15:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Ilyet mikor írtam?:D aztkva

Az a liberális aki nem nézi le a keleti embereket és nem csak akkor harcol az emberkért ha migránsokról van szó hanem hogyha afrikai gyerekről palesztinokról vagy gázaiakról. Csak az valahogy nem sikmerül.

2016. máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Mert a büdös keleti meg az árja nyugati a mentalitásuk. A kelet azért szegény mert rosszak a nyugat meg azért mert nyugatiak. Viszont ezt eljátszották már páran hogy felsőbbrendűnek hiszik magukat mondjuk népek birodalmak se az oszmán se az angol se a spanyol nem maradt meg amerika sem fog.
2016. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

# 22/22 Időpont ma 16:06


Nincsen lenézve a keleti ember, csak unalmas a "büdös nyugat a durva mamáját" szöveg putriban lakó semmittevőktől.


# 21/23 Időpont ma 16:04


Jelenleg annak is örülnék, ha egyáltalán érthetően írnának... a felét nem értem, annyira zavaros.

2016. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__7..


Ez kell nektek. :)

Menjetek Oroszországba. :))

2016. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Nincs lenézve persze. Mutass már nekem pár példát ahol nem lenézően vagy sértőn beszélnek keletről. Jah értem csak nyugati árja milliomosoknak lehet véleménye.
2016. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

# 26/26 Időpont ma 16:13


Talán ha beszélnél angolul, tudnál külföldiekkel is beszélni, és látnád ki milyen véleménnyel van rólunk. Ahogy te sem örülsz ha feri/vitya/gabi egy-egy idióta megszólalása miatt néznének le minket, úgy ők sem örülnek, ha az ő valami idiótájuk mond valami baromságot, és az alapján ítéled meg őket.

2016. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Az nem tűnt fel hogy a függetlenséghez kell a szövetséges.
2016. máj. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
12-es! Ennél van jobb is! Egyik nagyon magyar nagyon miépes, majd jobbikos ismerősömmel -tudod, vesszen trianon, mocskos bankok, mocskos zsidók, takarodjanak a multik, csak a szokásos- majd egy évtizedre megszakadt a kapcsolatunk más irányba mentünk továbbtanulni, tavaly megtaláltam, középvezető lett! Hallod nem is akárhol! A TESCO-nál! :-D A multik legalja, amit mindenki szid és neki belefér a Turul-madár meg kettőskereszt meg vesszenek a multik, hogy a Tesco egyik hazai áruházának a kisfőnöke, hát megélni muszáj valamiből, csak ugye az elvek...ha ezt tudták volna te, Leninnek is kellett volna egy közgáz-filozófia tanszéki katedre Svájcban, nem lett volna komunizmus! :-DDDD
2016. máj. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
szerintemmeg idelye szobára menni lehetőleg a szegények álltal kézzel vart ágyra
2016. máj. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

44%-os, igazad van.


Nem értem, hogy magasztalhatnak az emberek egy olyan országot mely csak háborúk és más országok kizsákmányolásán, kiirtásán, rabszolgasorsba taszítása árán maradhatott fenn.


Ez az "orosz-propaganda" és kommunistázás meg ugyanolyan mint amikor a konteósok gyíkemberekznek és zsidóbérenceznek.

2016. máj. 14. 16:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!