Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is jót lépett az...

Szerintetek is jót lépett az Orientalista.hu a NATO-propagandista rágalmazásokra és hazugságokra?

Figyelt kérdés

Kb hét hónapja szintén le próbálték járatni az Orientalistát, mivel ha valaki az USA-szaúdi elmebajt és agresszív külpolitikát kritizálni meri, az a nyugati hírportálok szerint egyértelműen "orosz-propagandista".


De az orientalista akkor is lépett:

[link]


Egy hónapja a NATO-propagandista index is leadta a cikket, melyben hazugul "orosz-propagandistának" nevezi az orientalistát, a válaszra meg persze nem voltak kíváncsiak.


Itt az Orientalista.hu reagálása:

[link]


Szerintem ez eléggé árulkodó, hogy ki is a propagandista...



2016. máj. 14. 15:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
Ezt szerintem az nem látja aki nem akarja csak hát a sok gerinctelen szolga térdel a fszal a szájában beveszi a maszlagot.
2016. máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%
Az orosz propagandaoldalt orosz propagandaoldalnak hívják. Beszarás :-D Már a cikk címe is a propagandatankönyv első oldala. Hogy a fenébe nem lehet ezt átlátni? :-D
2016. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk a zsindex meg a 444 meg soros bá véleményét mutatja.
2016. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Elolvasta egyáltalán valaki a második linkben szereplő cikket?


Attól még, hogy ott van egy vörös csillagos kép illusztrációnak nem kellene egyből hisztizni, hogy "Csak a vak nem látja, hogy ruszkik!"

2016. máj. 14. 15:36
 5/32 anonim ***** válasza:
szerinte fogadjunk be menekülteket és majd ő ad hitelre erre támogatást
2016. máj. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Előre a munkaalapú társadalom rögös útján!

A jólét meg maradjon meg a hanyatló nyugat ópiumának!

2016. máj. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

# 6


Mondom én, hogy bele sem olvastok a cikkbe, csak meglátjátok az illusztrációt és már nyomatjátok is az indexes, 444-es maszlagot... :)

2016. máj. 14. 15:42
 8/32 anonim ***** válasza:
89%

Attól, hogy valaki másnak akar látszani mint ami még nem lesz más. Tudod van a vicc a régi szovjet időkről -ha mán' orientalista legyünk autentikusak-, hogy ugye 14 malac a terv és nem születik annyi, és akkor hangzik el, hogy "elvtársak még néhány nem volt valahol? Az sem baj ha nyulak, csak röfögjenek!" Ez azt parodizálta, hogy teljesen mindegy a nyilvánvaló ha papíron tetszik az eredmény az jó, ha nem tetszik az nem jó.

Ez az orientalista nevű portált megnyitod "A kelet hangja" -kell még bármi, hogy tudjad, hogy ez egy érdekcsoport propagandaoldala? Még csak nem is tagadják!

Azt tagadják, hogy ezért pénzt kapnának! Hoppá, azt tagadják! A nácik többsége sem kapott fizetést 1933 előtt vagy az illegális kommunistákat sem Moszva pénzelte közvetlenül, de attól még Moszkvához húztak.


Egyébként a tökös válaszban végig a VS.hu-t ekézik és nem az Indexet...

2016. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
56%
Az ugye megvan hogy nyugat jóléte kelet szegénysége miatt létezik mikot néha lázadnak gazdaságilag megfenyegetik őket még nagyobb függést elérve vagy katonailag megtámadják
2016. máj. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
79%

# 7/9 Időpont ma 15:42


Pubi, én meg sem nyitottam, nekem a címe is elég:

"liberális atlantista cionista média" :-D Ez négy szó a propaganda alapja. És te szépen be is nyalod, mint kacsa a nokedlit.

2016. máj. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!