Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A körmendi menekülttáborban...

A körmendi menekülttáborban egy nő vagy gyerek sincs, csak fiatal férfiak. Hol hagyták a családot?

Figyelt kérdés

2016. máj. 9. 13:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Érdekes, az Indexen nem egy cikk volt, hogy ott már annyira gáz a helyzet, hogy volt, aki tolókocsival indult el.

Na most akkor döntsük már el.

Arról nem is beszélve, hogy múltkor valaki linkelt egy másik kérdéshez videómixet, amin különböző táborokról készült és pont azt akarta bemutatni, hogy a 90% férfi.

Akkor is ment a rizsa, hogy azért nincs a videókon nő, mert ők bent vannak és nem jönnek ki(vajon mit éreznek az ilyenek).

2016. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Az összkép (nem a körmendi) az, hogy a menekültek fele gyerek. Ez a "menekültek mind fiatal férfiak" népszerű tévhit.


Mintha azt mondanám, hogy most körbenézek az irodában és mindenki férfi, ergo nők nem is léteznek, pedig vannak, csak egy irodával arréb.

2016. máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%

"Az összkép (nem a körmendi) az, hogy a menekültek fele gyerek. Ez a "menekültek mind fiatal férfiak" népszerű tévhit. "


Ezen jót derültem! :) Megy a balos propaganda is, úgy látom. Én Debrecenbe ingáztam, és az állomás mindig tele volt menekültekkel. Voltak gyerekek és nők is, de döntő többségük férfi volt.

2016. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Azon egyszerű oknál fogva vannak csak férfiak, mert a befogadóállomás jellegénél fogva, kizárólag férfiakat szállítanak, nem pedig azért, mert csak "katonakorú életerős férfiak jönnek".

A családosok vagy Balassagyarmaton vannak elhelyezve közösségi szálláson, vagy rövid időn belül tovább mennek Nyugatra.

A kiskorúak pedig Fóton vannak elhelyezve.

2016. máj. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Én Debrecenbe ingáztam, és az állomás mindig tele volt menekültekkel. Voltak gyerekek és nők is, de döntő többségük férfi volt."


Erről beszéltem. Van egy szubjektív tapasztalatod amit kiterjesztesz az egész világra, holott a statisztikák szerint globálisan a menekültek fele 18 alatti, fele nő, vagyis kisebbségben vannak a felnőtt férfiak.

2016. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Aki hazudozik, azt meg felpontozzák :) Érdekes oldal ez, így már érhető, miért nem hallottam semmi jót arról mennyire érdemes ide regisztrálni.
2016. máj. 9. 19:59
 17/18 anonim ***** válasza:

A kérdés a körmendi menekülttáborról szólt. Kizártnak tartom, hogy a családokat szétszakítják. Az elég ostoba válasz, hogy a férfit előreküldik. Ja, persze, a család meg maradjon ott, ahol lőnek, mi? Nulla onnantól a túlélése. Mondjuk inkább azt, hogy egy emberre van pénz és az megy, aki erősebb.

Amikor családok jöttek, nem volt ennyire negatív a megítélése a menekülteknek, kaptak segítséget, de a csoportban mászkáló férfiaktól mindenki fél és nehéz a békés szándékot feltételezni.

2016. máj. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

z világra, holott a statisztikák szerint globálisan a menekültek fele 18 alatti, fele nő, vagyis kisebbs"


Még jó, hogy egy rakás migri jött be úgy hogy nem is tudjuk, hogy miféle.

De nem baj, neked van statisztikád.

2016. máj. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!