Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért csatlakozik sok fiatal...

Jeffrey Spender kérdése:

Miért csatlakozik sok fiatal gyerek az ISIS-féle szabadcsapatokhoz / terrorbandákhoz?

Figyelt kérdés
2015. okt. 13. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Mert az annyira izgi.
2015. okt. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Mert túl jól megy nekik, és unalmukban nem tudnak mit csinálni.
2015. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

A szélsőségekre kapható fiatalok vonzódnak a szélsőséges csoportokhoz. Hogy ez most épp egy baloldali vagy jobboldali vagy valamilyen más terrorszervezet, az lényegtelen.


A szélsőségekre kapható fiatalok pedig rosszul szocializálódtak, ezért hajlamosak ilyen kilengésekre.

2015. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%
#3 szélsőségekre én is kapható vagyok de nem vagyok annyira hülye hogy ilyen allahista bűnbandákba álljak se nem baloldaliba csakis jobboldali azaz ami a nemzet érdekeit nézi
2015. okt. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%

Mert a román kommunisták mit néztek mikor magyar falut árasztottak el?


Lehet egy baloldali rendszer is nemzeti érdekeket szem előtt tartó sőt egészen soviniszta.

2015. okt. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

"#3 szélsőségekre én is kapható vagyok de nem vagyok annyira hülye hogy ilyen allahista bűnbandákba álljak se nem baloldaliba csakis jobboldali azaz ami a nemzet érdekeit nézi"


Ők meg a vallásuk érdekeit nézik. Ne hidd magad különbnek.

2015. okt. 14. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Különb vagyok mert keresztény vagyok :)
2015. okt. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
9%
Azért nem inden gyerek akar csatlakozni a terrorszervezethez.Vannak gyerekek,akiket elrabolnak és átmossák az agyukat,durva harcmodorra tanítják őket.Vannak olyan gyerekek,akiknek az apjuk nagy ember és ösztönzi őket,hogy álljanak be és harcoljanak az "igazságért".
2015. okt. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%
Mert a káros és veszélyes ideológiák/vallások (Fasizmus, Kommunizmus, Iszlám) könnyen átmossák a butácska fiatalok agyát.
2015. okt. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Sosem az ideológiával van baj, hanem a radikalizmussal. Jó célok érdekében is ugyanúgy gyilkolnak emberek (Pl. Petőfiék, hogy mondjak egy közelit)
2015. okt. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!