Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs kampánydala a...

Miért nincs kampánydala a Fidesznek?

Figyelt kérdés

A 4 évvel ezelőtti Demjén-szám olyan jó volt,most is valami hasnlóra számítottam,de sehol kampánydal..Amit ma Keresztes Ildikó énekelt (Igen,igen,igen) az 2006ra íródott.Azt miért vették elő megint?

MSZP-nek persze van...

A többi pártot nem tartom számon...


2010. ápr. 8. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
minek az?
2010. ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mert a zene elsősorban a fiataloknak fontos, a Fidesz viszont már rég nem a fiatalok pártja. Nem véletlenül nem használják a teljes nevüket már nagyon régóta. Hülyén is nézne ki, elnézve a vezetőiket.


Orbán pedig személy szerint is végzetesen elvesztette a lépést a korral, nem tudja és nem is akarja követni az idők változásait - emiatt pedig megint csak rengeteg fiatalt veszít.

2010. ápr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért nincs kampálydala, mert a fidesz az ország rendberakásával akarja meggyőzni az embereket, nempedig holmi muzsikával. A szovjet himnusz is egy szép szám, mégis szörnyű volt az ország, aminek a himnusza volt.
2010. ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Azért nincs kampálydala, mert a fidesz az ország rendberakásával akarja meggyőzni az embereket"


Hát persze. Eleinte mind ezt mondják. :)


"A szovjet himnusz is egy szép szám, mégis szörnyű volt az ország, aminek a himnusza volt."


És erről talán a zene tehetett?

Összefüggés a kettő között nulla.


Az azonban komoly hiba, ha bármilyen szervezet vezetői, legyen szó akár a legkisebbekről vagy a legnagyobbakról, ide értve egy ország vezetését is, szem elől tévesztik azt az igen egyszerű alapelvet, miszerint a lelkes és motivált ember teszi oda magát a legjobban és dolgozik a legkitartóbban minden téren. Lelkesítésre és motiválásra pedig - ezer más eszköz mellett, persze - egy nagyon jó dolog a zene, már csak azért is, mert rengeteg mindent ki tud fejezni, olyasmit is, amit pusztán szavakkal nem lehet.


Persze teljesen tisztában vagyok vele, hogy a fent említettek mellett a Fidesznek azért sincs zenéje (és elsősorban ezért nincs), mert most minden fronton kussolnak, mint sz*r a fűben. Tanultak a korábbi hibáikból, tudják, hogy ha bármit szólnak, azzal saját magukat ássák el, és nem csak a kétharmadot, de még a biztos győzelmet is eljátszhatják, úgyhogy most ABSZOLÚT biztosra akarnak menni. Csak ülnek és várják a sült galambot.

2010. ápr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert nem mindenki bukik a héber dalokra.
2010. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

17:31 vagyok.


""Azért nincs kampálydala, mert a fidesz az ország rendberakásával akarja meggyőzni az embereket"


Ezzel arra akartam utalni, hogy a fidesz főleg az olyan emberek támogatását várja akik hisznek benne, hogy jobbá tehetik az országot, mert tudják, hogy ők is 80-as évekbeli fiatalok voltak, átérzik a kommunizmus borzalmait egyszóval a "korosztályuk hangja." Aki fiatalabb és a fideszre szavaz az meg azért teszi, mert a szülei sokat meséltek neki erről a korszakról, és mai fiatalként a saját bőrén is tapasztalhatta, hogy mire képes az MSZP, a kommunizmus árnyéka.


Egyszóval, aki erre a pártra szavaz, annak nyomós okai vannak, és nincs szükség muzsikára, hogy szavazókat csábítsanak, hála a többi pártnak a más gondokodású szavazók úgyis elkönyvelték hülyének a fideszt.

Én egyébként 19 éves vagyok.



"A szovjet himnusz is egy szép szám, mégis szörnyű volt az ország, aminek a himnusza volt."


Ezzel megint arra akartam utalni, hogy a zene nem minden. A legszörnyúbb diktatúrának is lehet a legmézesmázosabb dala, és a világ legigazságosabb országának is lehet szörnyű himnusza.

2010. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Egyszóval, aki erre a pártra szavaz, annak nyomós okai vannak"


Ebben mondjuk abszolút igazad van, ez tény.


"Ezzel megint arra akartam utalni, hogy a zene nem minden."


Valóban nem. Csak nagyon sokatmondó - a hiánya is.

2010. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs mit dalolniuk, mint ahogy programjuk sincs.Mit daloljanak?

Itt az idő, hurrá, hajrá, előre?

2010. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!