Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti láttok arra esélyt, hogy a...

Ti láttok arra esélyt, hogy a következő választásokon nem a Fidesz nyer?

Figyelt kérdés
Én nem nagyon politizalok, de már botrány mire költik a kozpenzt, az idősek meg imádják Orban-t mert "rezsicsokkentes". Én nem nagyon látok,olyan ellenzéket ami sok embert tudna maga mögé állítani. A Fidesz után talán a jobbik van a masodik helyen. Ti mit gondoltok? Lehetséges, hogy nem a Fidesz nyer?
2016. máj. 6. 12:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
18%
Az azért érdekes, Kérdező, hogy mint írod, nem nagyon politizálsz, ("nem nagyon politizalok"), de az ellenzék politikai blöff-kultúrája ("de már botrány mire költik a kozpenz"), hangulatkeltése, érzelem korbácsoló próbálkozása egész szépen rád talál. Ha nem nagyon politizálsz, akkor honnét tudod, hogy mi az igazság? Anyu-apu megmondja, vagy nagyapó, akinek a munkásmozgalmi múltja miatt inkább hiszel a hazudós baloldalnak? Tájékozódj inkább, ne a maszlagot nyald be!
2016. máj. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%

"vagy nagyapó, akinek a munkásmozgalmi múltja miatt inkább hiszel a hazudós baloldalnak?"


Nem értem, hogy a jelenlegi baloldalunknak mi köze van a munkásokhoz és a Kádár-rendszerhez.

De ez biztos valami fideszes észjárás lehet. Mesélj még, kérlek.

2016. máj. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ott hogy ugyan úgy érzelmek alapján kell nyomni a szoci dumát az egyenlőségről, újraelosztásról és persze a jobboldal gyűlöletéről
2016. máj. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem, miért kell lenullázni azokat, akiknek nem tetszik az Orbán-rendszer, akik látják a valóságot, hogy itt valójában semmi sincs rendben, ahogy a Fidesz mondja...

Én az LMP-nek adnék egy esélyt, mert ők még nem kormányoztak!

2016. máj. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ha nem politizalsz, de mondjuk nézel egy híradót nem tudhatsz ezekről a dolgokról? Egy napi híradó kb harmadát teszi ki: Mészáros, Felcsút Stadion, Kisvasút, lerohadt egészségügy. Szimplán kíváncsi voltam arra, letezik-e egyáltalán az ellenzek.
2016. máj. 7. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!