Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A cigány"védők" miért nem...

A cigány"védők" miért nem járnak utána az állításnak, miszerint van cigánybűnözés?

Figyelt kérdés

Nem lenne egy nagyon nehéz dolog. Jól öltözötten, normálisan kinézve mászkáljanak végig olyan kerületekben, településeken ahol köztudott, hogy ez a jelenség ténykedik.


persze estefele érdemesebb. nah nem csak egy kis városban egy utcában 5 percig, hanem több helyen több ideig. Amikor tizedjére rabolják ki őket ugyanabból az etnikumból és a legtöbb helyen azt a hozzáállást tapasztalják amit mi is, akkor talán elgondolkodnának.


Mindenesetre könnyű normálisabb környékről osztani az észt illetve kimondani, hogy "az én 3000 főt számláló településemen nincs ilyen gond velük, ergó máshol sem létezik"



természetesen sokkal könnyebb rasszistázni.


2010. ápr. 8. 16:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szánalmas kifogás ez a "nem fogadtuk be őket". Indiában sem tudnak beilleszkedni több száz népcsoport közé, mint ahogy a bolygónk egy országába sem. Erre azért már mondhatjuk, hogy az ő hibájuk. Kutyából nem lesz szalonna.
2010. ápr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

"ma 16:30":


az, hogy a suliban nem tanulnak, hanem helyette terrorizálnak, a kedvezményeikkel visszaélnek. ugye nem akarod elhitetni velem, hogy ők az áldozatok?


a dolgozó becsületes cigányokat a legtöbb magyar megbecsüli. a maradék pedig aki lenézi. nos ugyanannyi emberrel a magyaroknak is meggyűlik a baja az életben, egyéb külsőségek alapján. Pl mert te rocker vagy vagy diszkós vagy más a kinézeted, stb.


én a suliban rohadt sok oltást kaptam, nem tudom el tudod e képzelni. volt, hogy kajamaradékkal dobáltak, folyamatosan csesztettek, lezsidóztak folyamatosan(nem vagyok zsidó, a jobbik még nem volt a színen amúgy).


lelkileg tönkre voltam téve, naponta kínzott a gyomorégés a sok stressz miatt, volt, hogy aludni nem bírtam rendesen.


sorolhatnám még a sok szart amit a körülöttem lévő emberek okoztak.


és mégis normálisabb ember lettem, nem bántok mást, nem terrorizálok nem lopok, sőt tanultam sokat, elértem sok célom és el is fogom. ennyi. senki ne mondja nekem, hogy a cigányok akik egy tonna kedvezményt kapnak akik között van összefogás, nem képesek ennek csak egy töredékére.

2010. ápr. 8. 16:45
 13/16 anonim ***** válasza:

Van egy kedves ismerősöm, mindig kiakadt, hogy mi, "bunkó" miskolciak miért is cigányozunk annyit. Aztán egyszer leutazott a kocsonyafsztiválra árusítani.

Mondanom sem kell, azóta változott a véleménye.

2010. ápr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
16%
Bizony, nem voltál még cigány. Nekik annyira nem jön át az a nagy kedvezmény, amiről beszélsz, főleg azoknak nem, akiknek még ajtó sincs a házukon. De biztosan szándékosan választják a szegénységet, nincstelenséget és a nyomort. És hogy másképpen néznek arra, aki tanult és van állása? Valahogy apósom nem így tapasztalja, pedig szakmája is van, munkája is van, tisztességes is. Csak az a bőrszín elárulja.. és ez számít csak azoknak, akik gyűlölködnek.
2010. ápr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

a szegénység nem gátol meg senkit abban, hogy tanuljon, főleg ha nem kell dolgoznia, mert ne mondd, hogy a cigány gyerekek dolgoznak suli helyett.


kismillió magyar család van ahol ajtó alig van, annyira szegények, de igenis tanulnak, küzdenek.


a cigányok(is) pedig megkapják a segélyt, a családi pótlékot, az ingyen könyvet, a plusz pontokat fősulin, stb.


végezzen el egy szakközepet, érettségizzen le, szerezzen egy szakmát és már másképp néznek rá az emberek, mint amikor a legtöbb cigánynak jó ha a 8 általánosa van meg.



Haverom köztisztviselő. Múltkor mesélte, a cigány nő kiverte a balhét a hivatalban és ezzel érvelt:

"Nekem meg van a 8 általánosom, most szabadultam, engem nem k.rnak át!" gratula... ez nem egyedi eset.



Ismételni tudom magam, mert nem fogtad fel, ami lenézéssel az apósod(elfogult vagy) szembenéz, azzal egy átlag magyar is szembenéz simán az életben. A különbség, hogy amikor egy magyart néznek, le, akkor általában az egyént nézik le kitalált idióta indokok alapján, viszont amikor apósodat meglátja valaki, hogy cigány, akkor beindul benne az önvédelmi mechanizmus az előítélet amit köszönhet a többi tisztességtelen cigányka, akik rohadt nagy többségben vannak.

2010. ápr. 8. 17:02
 16/16 Dávid ***** válasza:
Már senki se mondja h nincs cigánybűnözés, fel kéne ébredni, okostojás
2010. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!