Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbik győz, akkor...

Ha a Jobbik győz, akkor milyen sorsra jutnak a Magyarországon élő kisebbségek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 10:49
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy minden magyar dolgozik és rendesen viselkedik, ellentétben minden cigány segélyekből él, lop, verekszik...?

Ebben nem igazán tudok eligazodni, mert abban a vajdasági városkában, ahol lakom, nagyon kevés cigány él.

Viszont szintén ezen az oldalon a szerbekről rengeteg rosszat lehet olvasni, többynire olyanoktól, akik nem is itt élnek, és nem is ismerik őket.

Én amondó vagyok, hogy a magyarok és a szerbek között is vannak nagyon jó és nagyon rossz emberek (személyesen ismerek ilyeneket is, és olyanokat is).

Nem lehet, hogy a cigányok össesége is igazságtalanul egy kalap alá van véve?

2010. ápr. 8. 12:14
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Néhány napja volt szerencsém cigányokkal beszélgetni a mai helyzetről. Nagyon sok közülük a jobbikra szavaz. Ahogy mondja, leginkább a fidesz, mszp alázza meg őket. Megveszik a szavazataikat, utána ugyanúgy nem törődnek velük. Kihasználják őket és erre már sok cigány is rájött. A jobbik programjában nincs szó népírtásról, nem is beszél róla. A rendes, dolgozni akaró cigányoknak akarnak segíteni és elítélni a cigánybűnözést.


Úgyhogy meglepődtem, hogy ott is egyre több az értelmes roma. Sőt, egymás közt is beszélik, mert pl. sokan -tévesen- tartanak a gárdától, pedig aki nem kavarja a xart, azokat nem bántják, eddig sem bántották. Jó látni, hogy kezd végre világosodni az értelem.

2010. ápr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok megint.


"Nem lehet, hogy a cigányok össesége is igazságtalanul egy kalap alá van véve?"


Barátom, én egy szóval sem mondtam hogy minden cigány rossz (látod? ezért nem vagyok rasszista!). Van cigány barátom, aki 12 órában dolgozik, és eltartja a kis családját. Becsülöm, tisztelem őt, nagyon jó ember! Az összes cigány példát vehetne róla! De tudod ha lemész JNSZ megyébe, vagy Borsodba, akkor megfogod érteni hogy miről beszél az ember ha azt mondja hogy a cigányság NAGY RÉSZE (hangsúlyozom nem mind), élősködik, és bűnözik. Én éltem köztük tudom miről beszélek. Láttam hogy 5-600 cigány áll az önkormányzat előtt pénzre várva, hogy utána a kocsmában a játékgépben, és a torkukon menjen le, és szó szerint 2 nap alatt seggére vágjanak a pénznek. Aki ilyen helyeken él megtud erősíteni ebben... van nekik kiosztva munka az önkormányzattól, de nem hajlandóak elvállalni! ha elvállalják, akkor sem dolgoznak, hanem egész nap lazsálnak (igen, saját szememmel láttam). Szóval nem kell őket félteni, meg sajnálni! Azokat kell akik tisztességesen dolgoznak, és a mocskos tapló ingyenélő, dolgozni nem akaró, bűnöző társaik miatt ők is megvannak bélyegezve.

2010. ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Azért van egy kis különbség a Magyarországon élő cigányság meg a határainkon túl lévők között is. És szerintem a szerbeket nem lehet velük összehasonlítani.

Persze van magyar emberből is olyan, aki bűnöző életmódot folytat, és vannak rendes, dolgozó cigányok is.

Sajnos jelenleg Magyarországon a cigányok rengetegen vannak, és csak szaporodnak, nem dolgoznak, viszont a segélyekből király módjára élnek, erőszakosan viselkednek. A magyarok félnek tőlük, én magam is félek kimenni az utcára sötétedés után, nehogy találkozzak velük.

Azért szeretném, ha a Jobbik győzne és végre tenne valaki valamit ez ellen, mert rettegés az életünk!

2010. ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!