Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbik győz, akkor...

Ha a Jobbik győz, akkor milyen sorsra jutnak a Magyarországon élő kisebbségek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 10:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
3%
Nem győz a jobbik soha mert képtelen annyi szavazatot összeszedni, hogy megnyerjen egy választást.
2010. ápr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
82%

Én nem értelek titeket, milyen emberek vagytok ti? Én Bp-en élek, de sajnálom azokat a vidéki idős magyarokat, akik végigdolgozták az életüket és cserébe senki nem védi meg Őket a cigányok brutalitásától. Nap mint nap verik Őket, kirabolják, leszüretelik a termést, elviszik az utolsó szöget is a magyarok portáiról. Vannak városok, falvak, ahol már tarthatatlan a helyzet a polgármesterek szerint (és ezek többnyire Fideszes és Mszp-s polgármesterek ám). Nem láttok, nem hallotok, nem olvastok? Nincs gyereked, vagy ha van nem félted? Azt hiszed, hogy a te ismerőseidet nem érik el előbb-utóbb a cigányok? A Jobbik az egyetlen párt, aki legalább megígérte, hogy tesz a cigánybűnözést ellen, a többi párt meg sem említi.

Meg is érdemelnétek, hogy kib.sszanak titeket a nyóckerbe, vagy Szabolcsba. Ne a Budán legyen nagy a pofátok, menjetek le lakni valamelyik faluba a cigánysor mellé, kíváncsi vagyok meddig élnétek.

2010. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó, nekem mondod? fél évig köztük éltem...
2010. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
38%
Gyerekkorom óta a cigány pszichoterror áldozata vagyok. Vertek a cigányok már az általános iskolában is, szakközépben is de nem szavazok a jobbikra mert minden nem magyart egy kalap alá vesz.
2010. ápr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
88%
És annak ellenére véded őket, vagy nem. Nem tudom melyik véleményen vagy.
2010. ápr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem védem őket, mert szörnyű amit láttam... segélyosztás után, hatalmas dínom dánom, a kocsmák tömve. Megy le a segély a torkukon, a nyerőgépen, szó szerint 2 nap alatt seggére vágnak a pénznek. Ellopják a gazdák terményeit (megélhetési bűnözés) stb.
2010. ápr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
83%

És annak ellenére véded őket, vagy nem. Nem tudom melyik véleményen vagy.

Ezt 11:23-nak írtam


Akkor marad is a pszichoterror, mert más meg sz@rik a fejedre, sőt még ki is nyalja a valagát annak, aki állandóan ver téged és akit a Te pénzedből tartanak el, miközben persze téged simán utcára raknak és elárverezik a házad.

2010. ápr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
66%

Akkor ugyanúgy dolgozni fognak a cigányok is, mint mi, magyarok. Nahát, milyen szörnyű...

Hajrá Jobbik!

2010. ápr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
47%
jobbiknak ugyanaz a programja, mint a többi pártnak. beintegrálni őket.
2010. ápr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
92%

igen, csak a többi párt tutyi-mutyi módon mégtöbb segéllyel akarja, és még több adománnyal.


Míg minket magyarokat lakoltatnak ki, nekik felszámolják a putrijaikat, és vadonatúj lakásokat kapnak.

2010. ápr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!