Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavazzak az MSZP-re?

Miért szavazzak az MSZP-re?

Figyelt kérdés
Értelmes, használható érveket szeretnék. Olyanokat, amik vitában "megállnak".
2010. ápr. 8. 09:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%

hát olyat nemigen találsz.

szaniszló viszont csinált egy ötpercest ezzel kapcsolatban:

http://www.youtube.com/watch?v=virSKvyH6WI

2010. ápr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Tisztelik a szólás és vallás szabadságot, egyedől ök vallják be hogy megszóritásokra reformokra kellenek, nem igérnek fellelőtlenűl 14. havi nyúgdijat, csendőrséget.
2010. ápr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%

Hát például azért, mert szerinted még keveset loptak, és rájuk fér még egy kis bevétel.

Vagy azért, mert szakmailag kompetensebbek bárkinél, a múltban is olyan jól megoldottak mindent.

Vagy azért, mert még keveset voltak kormányon, adni kell nekik még 4 évet, had bizonyítsanak.

Vagy mert jobban élünk, mint 8 éve, amikor a zsidesz volt kormányon.

Vagy egyszerűen csak azért, mert a 11-én napnyugtakor vörös lesz az ég alja, és ez jelent valamit.


Egyébként a kérdés jogos, én is kíváncsi vagyok, tud-e valaki értelmes, komoly, elgondolkodtató érve(ke)t mondani.

2010. ápr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

"egyedől ök vallják be hogy megszóritásokra reformokra kellenek"


A qurva életbe már, elnézést, hogy nem fogalmazok cizelláltan, de te mégis miről beszélsz?! Elkeféltek sokszáz milliárdot 8 év alatt, és te még helyesled, hogy a népet szorítsák meg maguk helyett?!?!


Hát mi bajod van neked, ember?!

2010. ápr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%

Tisztelik a szólás és vallás szabadságot, egyedől ök vallják be hogy megszóritásokra reformokra kellenek, nem igérnek fellelőtlenűl 14. havi nyúgdijat, csendőrséget.



Megakartam kérdezni, hogy miként is lehet megszorításokkal gazdaságot élénkíteni, de mire végigolvastam a mondatod, már nem is látom értelmét.

2010. ápr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%

Én például azért mert én munkáscsaládban nőttem fel,nekem egy érték baloldalinak lenni,fontos a szolidaritás,a szegények és elesettek segítése,az emberek tisztelete.

Nekem a baloldalon van a helyem,nem mehetek át a jobbra,ami a nagytőke kiszolgálója.

2010. ápr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

A szólásszabadságot nem tisztelik, 2006-ban rendőrséggel, fegyveresen verték szét a Fidesz ünnepségét. A nekik nem tetsző tüntetéseket rendszeresen feloszlatják. A Magyar Gárdát, ami senkinek nem ártott semmit, jogerősen betiltották. (Ellentétben a Betyársereggel, ami ártatlan embereket (köztük egy meleg barátomat) ver az utcán.)


A vallásszabadságot sem tisztelik kellőképpen, legfeljebb tűrik, mert a jelen helyzetben mást nem tehetnek.


A "nem ígérnek felelőtlenül" jó, köszönöm.


A munkáscsalád OK, csak az MSZP éppen hogy szélsőjobboldali, lévén a nagytőkét szolgálja ki. (A Munkáspárt mellett érv az, amit mondtál. [link] )

2010. ápr. 8. 10:22
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én például azért mert én munkáscsaládban nőttem fel,nekem egy érték baloldalinak lenni,fontos a szolidaritás,a szegények és elesettek segítése,az emberek tisztelete.

Nekem a baloldalon van a helyem,nem mehetek át a jobbra,ami a nagytőke kiszolgálója.



Te komolyan vicces vagy " vagy nagyon ostoba!


A Gyurcsány kormánynál nagyobb nagytőke kiszolgáló még a magyar történelemben nem volt! Teljesen tisztán látszott hogy nem a magyar gazdaság érdekli őket, hanem a nagytőke kívánságai. És csak azért osztogattak hogy választásokat nyerjenek. Te komolyan gondolod hogy ha a magyar reálgazdaságot nem támogatják és ezért nem nő a megfelelő mértékben, attól az állami szférát és a szociális és jóléti költségeket lehet növelni? Minden normális gazdaságban csak követi a magánszféra béremelkedéseit a szociális szféra, igaz minél gyorsabban annál jobb.

De ha megelőzi, az nem baloldali, hanem felelőtlen.

Az az, ahoz hogy a te nyugdíjad nőjön, a reálszférát kell támogatni, hogy a realizált hozzáadott érték növekedése lehetővé tegye a te jövedelmed emelését.

Amit az MSZP csinált az választási lufi volt.

2010. ápr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert neked TELI Nokiásdoboz jutott...
2010. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Ha azt akarod,hogy az folytatódjon ami az elmúlt 8 évben akkor nyugodtan szavazz az Mszpre... Továbbra se fog semmit érni a fizetésed és újabb megszoritásokat élhetsz át,ha neked ez jó,akkor bátran szavazz rájuk!
2010. ápr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!