Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » SZDSZ-ből LMP? Szerinted?

SZDSZ-ből LMP? Szerinted?

Figyelt kérdés

[link]

Ha kuruc.info fóbiátok van, legalább a képeket nézzétek meg.


2010. ápr. 7. 17:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
Az LMP messze nem SZDSZ, nagyon messze áll tőlük gazdaságpolitikában. Egy klasszikus volt SZDSZ szavazó nehezen fog rájuk fanyalodni, legalábbis én biztosan nem.
2010. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
Kell egy szűk csőlátás ahhoz, hogy valaki összemosson egy antikaptalista, antiglobalista és egy liberális pártot. Persze jobbszélről nézve tényleg összemosódik minden, ami tőle balra van (magyarul az egész politikai spektrum).
2010. ápr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%

Fura de én alig látom bárhol is az LMP-t O.o. ' METRO reklámot láttam, 1 iterjút a Duna TV-n és ennyi. Minden mást a neten ÉN kerestem meg. Sokat foglalkoznak velük? Nekem nem tűnt fel. De érdekes, hogy veszélyeztettetnek érzi magát a Jobbik. Azt hittem az LMP szerintük be se jutt, akkor minek támadni?


Egyébként valszeg bejutnak de nnyi, úgy gondolom épp annyit kapnak amennyi kell ahoz, hogy ott legyenek. És legyenek csak ott, mi lesz a többpárt rendszerrel ha nem marad bent senki csak 2 párt?? (mert az ugye 2 páértrendszer)

2010. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%

"Több embernek kell hánynia a Jobbik miatt, mint az LMP miatt. Ez tény."


Talán mert az LMP-ről sz.rt sem lehet tudni, sokan nem is hallottak róla, de ha mégis fogalmuk sincs arról, hogy miféle párt... Így elég nehéz hányni:)


1) A kuruc.info nem = Jobbik.


2) A kuruc.info akármennyire is fájdalmas, rendszerint linkekkel, videókkal, hanganyaggal, képekkel, bármivel aládúcolja állításait, ami pl. az indexről már korántsem mondható el. Érdekes, hogy ha az index ír valamit, akkor ahhoz elég egy titokzatos "szemtanú", nektek az máris hiteles.


Az LMP pedig akármennyire is próbáljátok erőltetni az ideológiai különbségeket, nagyon sok tekintetben full SZDSZ. A cigányokhoz, az oktatáshoz való hozzáállása pl. mindenképpen.


3) Miért támadás az, ha leírnak a pártról ezt-azt, amit esetleg nem tud mindenki? Megjelent egy cikk az LMP-ről és egyből megy az ajvék, meg gúnyolódás, hogy juj, betámadták az LMP-t és úgy tűnik már az LMP is vetélytárs a Jobbiknak... Röhejesek vagytok. Akkor e logika szerint a Jobbik igen erős vetélytársa lehet a Fidesznek, mivel a HírTV-n rendszeresen téma a Jobbik, méghozzá nem éppen pozitív kontextusban.


De pl. a HírTV-n (Fidesz médium ugye, sokkal inkább, mint a kuruc.info Jobbik), vagy akár az Echo-n, az MDF-nek is keményen oda szoktak szólni, akkor lehetséges Mr. Penge, hogy az MDF már komoly vetélytársa a Fidesznek?:)

2010. ápr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
16%
Tudod miért támadja minden tv a jobbikot? Nem, nem azért, mert vetélytárs, hanem azért, mert nincs szükség a kisnyilasokra.
2010. ápr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!