Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a Jobbikról?

Mit gondoltok a Jobbikról?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 15:27
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

16:52-es


Totál baromságoat írsz, azért a realitás határán maradjunk már meg, ha megkérletlek. Egyébként 14 éves vagy most, vagy rosszul értelmeztem?

2010. ápr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
58%

a legjobb

csak a média mossa az agyát annak az embernek aki azt mondja rá hogy náci!!!

2010. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
19%

Fasiszta, náci eszméket vallanak, és behülyítik az embereket, ezzel a "Magyarország a magyaroké" meg stb kijelentéseikkel! Aki meg buta, befolyásolható, az el is hiszi, hogy majd ők lehozzák a csillagokat is az égről!

Undorító, aljas, maffia és terrorista módszerekkel félemlítik meg az embereket! NEM KÉRÜNK BELŐLÜK!

Jobbikmentes szebb jövőt!

2010. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
58%
utolsó. Engem nem félemlítenek meg.
2010. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
38%

Nem lenne rossz a Jobbik, csak vannak azért mindenféle pletykák róluk is. Pl.: Állítólag mindenféle multimilliomos "figurák" pénzelik az egész pártot. És Vona Úr is úgy táncol ahogyan "ők" mondják... Lehet igaz lehet nem. Bár belegondolva, honnan is lenne ennyi pénzük mindenre?? Nem tudom. Na de ha így van, akkor nem nehéz elképzelni hogy milyen országot csinálnának Magyarországból. Kb. mint Afganisztán.

Na persze azért a Jobbikra szavazok!

2010. ápr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
64%
Én is a Jobbikra teszem a voksom!!És arra a bejegyzésre, hogy Magyarország a magyaroké szlogennel hülyítik meg az embereket,csak azt tudom kérdezni akkor kié???a cigányoké vagy a zsidóké??Igenis kell Magyarországnak egy ilyen párt!!!Szebb jövőt....
2010. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
18%
Igen, 14 éves vagyok. És le lehet pontozni ;)
2010. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
én is csak egy évvel vagyok idősebb,de akkor is látom, hogy mi folyik Magyarországon...
2010. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
2010. ápr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
73%

Nem hinném hogy "pénzelik " őket. Vona nem hiszem hogy csak duma-dumaként mondja "Magyarszág a Magyaroké". Ő maga is a Gárda alapítója volt, amitől beszart az MSZP és eltöröltette vagy mifélét csinált velük.

Az én véleményem hogy ők lennének a legjobbak. Hogy mért ? mert a médiába megismerték őket és félnek tőlük, mert ők nem csak beszélnek hanem erőteljesen változtatnak is rajta.És ez mind megérné pl. az RTL-nek ? TV2-nek ? Valószínű hogy nem , ezért ki is emelték a programjai közül, hogy ezt a 2 agymosó csatornát eltörölné , a média azzal indokolta hogy szegény magyar ember nem tudja megnézni "kedvenc műsorát". Magyar embernek biztos MOST arra van szüksége hogy tudja nézni a kedvenc műsorát , nem arra hogy minden nap nyugodtan meg tudjon élni , és ne kelljen hitelekkel tölteni az időt. Tudnám ezt a végteleni írni de inkább abbahagyom :)

2010. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!