Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a Jobbikról?

Mit gondoltok a Jobbikról?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 15:27
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
87%
2014-ig ha kihúzza a jobbik, és szinte biztos vagyok benne hogy kifogja, nem jut a MIÉP sorsára, akkor ők fogják megnyerni a választást, mert bizony borul majd a bili a fidesznél is, és napvilágot látnak majd a korrupciós ügyeik, baklövéseik, magyarellenes döntéseik. Szépen lassan ki fog alakulni az emberek szemében, hogy a Fidesz nem alkalmas a kormányzásra, míg a jobbik egyre erősödni fog, és 2014-ben kormánypárt lesz. Vége lesz a mutyinak, gyerekek.
2010. ápr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
42%

úgy legyen


hajrá jobbik!

2010. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
57%

Én is rájuk szavazok, továbbá a családom és ismerőseim 90%-a. Azt hiszem én túl is teljesítettem azt a "kérést", hogy hozzon magával mindenki 10 embert :)


Szebb jövőt!


ui.: a kérdésre a válasz: Majd 11-én megtudod, hány ember vélekedik pozitívan a jobbikról. Ne vakítson el az az egy-két fideszes, aki itt próbálja lejáratni őket.

2010. ápr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
11%

2014-ig ha kihúzza a jobbik, és szinte biztos vagyok benne hogy kifogja, nem jut a MIÉP sorsára, akkor ők fogják megnyerni a választást, mert bizony borul majd "a bili a fidesznél is, és napvilágot látnak majd a korrupciós ügyeik, baklövéseik, magyarellenes döntéseik. Szépen lassan ki fog alakulni az emberek szemében, hogy a Fidesz nem alkalmas a kormányzásra, míg a jobbik egyre erősödni fog, és 2014-ben kormánypárt lesz. Vége lesz a mutyinak, gyerekek."


"Úgy legyen"


Ti azt akarjátok,hogy csak azért legyen szar a kormányunk,hogy utána a következőnek még nagyobb szarból kelljen visszahoznia az országot?Ti aztán hazafiak vagytok,gratulálok.

2010. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

HM??? Ki mondott ilyet, utolsó?


Úgyis a Fidesz fog most győzni, én mondom, mint Jobbikos. Legyen felőlem jó kormány a Fidesz, de valamiért nem bízok már meg bennük sem, csakúgy mint az MSZP-ben.


De látom értesz ahhoz, hogy forgasd ki az ember szavát.

2010. ápr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Utolsó reménységünk a Jobbik, ha ők most gyengék lesznek, és megvalósul a fidesz teljhatalma (2/3) elveszünk!
2010. ápr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
És ha a Fidesz nem csinál semmit, erejéhez mérten, akkor bizony nem fog győzni 2014ben, esélye sem lesz. Röviden ezt írtam le a legelső hozzászólásomban.
2010. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
14%
Parasztvakítás az egész.
2010. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
10%

"Úgyis a Fidesz fog most győzni, én mondom, mint Jobbikos. Legyen felőlem jó kormány a Fidesz, de valamiért nem bízok már meg bennük sem, csakúgy mint az MSZP-ben."


Nem olvastál és hallotál már arról, hogy a jobbik összeműködik a ballal? Morvai pl. szdsz, mszp és mdf-es volt. férje Baló György (az egy zsidó) volt. Többen mondják, hogy félig zsidó, mert az anyja zsidó. Én ezek után, hogy bízzak bennük? saját magát akarja kiírtani? ez menni fog?

A jobbikban túl sok a suttyó. túl sok a bunkó. És túl sok a verekedős fax.

Emlékszem, amikor még a fidesz tűntetéseken voltam...(OKT. 23-án is ott voltam) 10 ÉVESEN! Lelkes voltam. Hiába nem értettem semmit. Csak annyit tudtam, hogy a gyurcsány hazudott és véget kell vetni a maszopos kormánynak. és a lényeget megértettem. Ott voltak a jobbikosok is, mert akkor még fideszesek voltak. és most? most miért van ez? utálnak a jobbikos osztálytársaim? És még ők nevezik magukat magyarnak? ha még a magyart is utálják? Már bocsánat, de ez az ember mióta nevezi magát Nagymagyarnak? egyáltalán nem az. Hiába, a jobbik egy gyanús párt. és vonzza a zsidó osztálytársaimat és a suttyókat. sajnálom, hogy ez lett belőle. sajnálom az árpádsávos zászlókat, amiket még 4 éve ott láttam a tűntetésen. Nagyon sajnálom. Hajrá magyarország, Hajrá Magyarok!


ui: úgyis találtok valami számotokra jobbikosok valami belekötni valót, én elmondtam azt, amit a szívem gondol. Szervusztok Magyarok!

2010. ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
37%
Egy ordibálós párt,meg szélsőséges.
2010. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!